Hastane çalışanlarından videolu 3 Aralık mesajı

Of Devlet Hastanesi çalışanları, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle yayınladıkları video ile “En büyük engel sevgisizliktir” mesajı verdiler.

Of Devlet Hastanesi çalışanları yayınladıkları video ile 3 Aralık Dünya Engelliler Günü için topluma mesaj verdiler.

Hastane çalışanları ve engellilerin bölümler halinde seslendirdikleri ve “En büyük engel sevgisizliktir” mesajıyla başlayan video, “Sevgi varsa engel yok” mesajıyla bitiyor.

Hastane çalışanları mesajlarında; “Renklerimiz farklı olsa da, sevincimiz bir, heyecanımız bir, acımız bir, dilimiz sevgi, en büyük engel sevgisizliktir, engel olma, destek ol” ifadelerine yer verdiler.

Of Devlet Hastanesi Başhekimi Şaban Uysal da videoyu hazırlayan sağlık çalışanlarına teşekkür ederken 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında; “1993 yılı Mart ayında Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Komisyonunun bildirisi ile 3 Aralık günü Dünya Engelliler Günü olarak kabul edilmiştir. Engelli vatandaşlarımızın ve ailelerinin önlerine çıkan engellerin sosyal hayatın her aşamasında ortadan kaldırılması, yaşam kalitelerinin artırılması umuduyla tüm engellilerin “3 Aralık Dünya Engelliler Gününü” kutlar, sağlıklı ve huzurlu günler dilerim. En büyük engel sevgisizliktir, engel olma destek ol” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2020, 02:55

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21