banner80

Hasan Sayın Erenköy Muhtarlığı için aday

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Erenköy Mahallesi’ne Muhtar Adayı olan Hasan Sayın, Of Havadis’e yaptığı açıklamada mahallenin en önemli sorunu olan enerji problemini çözmek için çalışacağını ifade etti.

Hasan Sayın Erenköy Muhtarlığı için aday
banner71

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerine kısa bir süre kala siyasi partiler belediye başkanı ve meclis üyesi adaylarını açıklamaya hazırlanırken muhtar adayları da adaylıklarını açıklamaya devam ediyor.

 

Seçimde özellikle mahalle muhtarlık seçimlerinde heyecan ve çekişme yaşanacağı tahmin ediliyor. Hemen hemen her mahallede çok sayıda aday muhtar seçilebilmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Of’un Erenköy Mahallesi’nde Hasan Sayın, muhtarlık için adaylığını açıkladı. Of Havadis’i ziyaret eden Sayın, Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş’e yapmayı planladığı çalışmaları anlattı.

 

Erenköy’ü birlikte yöneteceğiz

43 yıldır aralıksız mahallesinde ikamet ettiğini belirten Sayın; “Öncelikli olarak bu seçimin mahallemize, ilçemize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını Rabbimden diliyorum. Doğdum doğalı güzel, şirin mahallemde ikamet ediyorum. Mahallemi çok seviyorum. Yıllardır hem kereste atölyesi hem de minibüs esnaflığı yaparak mahallemize hizmet vermekteyim. Geleceğin annelerine hafızlık eğitimi veren Erenköy Kız Kuran Kursu Derneğinde dört yıldır dernek başkanlığı yapıyorum. Her yönüyle mahallemi ve mahallemin ihtiyaçlarını biliyorum. Üstelik daha önce de ihtiyar heyetinde görev yaptım. Şimdi tüm bu tecrübelerimle mahallemin daha iyi hizmet alması için aday oldum. Azalık dönemimde bir kısmını yaptığımız mahallemizin enerji hattının mahalle trafolarına birleştirilmesine sağlayarak enerji sıkıntısını çözmeye çalışacağım. Önceki heyelanlarla düşen Erenköy dere yolunun istinat duvarlarını yapıp asfaltlanmasına çalışacağım. Yine Belediye ve Orman İşletmesiyle çalışma yapıp ağaçlarla kapanan yolların açılmasına çalışacağım.  Mahalle içi asfaltlanmamış yolların asfaltlanmasına çalışacağım. Yılda iki kere mahalle sakinlerimizle genel istişare toplantısı düzenlemek istiyorum. Bu toplantılarda mahallemizle ilgili görüş alış- verişinde bulunacağız. Mahallemizi mahallelimiz ile birlikte yöneteceğiz. Mahallemizle ilgili nerede ihtiyaç varsa hizmeti oraya götüreceğiz. Ben onlardan biriyim ve desteklerini bekliyorum. Eğer teveccüh gösterirlerse mahalleme hizmet etmek istiyorum. Takdir halkımızındır” dedi

 

Hasan Sayın kimdir?

1976 yılında Erenköy’de doğdu. İlkokulu Erenköy’de okudu. Kuran Kursunda okuyarak hafızlık eğitimi aldı. Mahallesinde 25 yıldır kereste atölyesi işletiyor ve aynı zamanda minibüs dolmuş ve okul taşımacılığı yapıyor. 12 yıldır Ak Parti Mahalle Başkanlığı görevini yürüten Sayın, dört yıldır Erenköy Kız Kuran Kursu Derneği’nin başkanlığı görevini yürütüyor. Hasan Sayın evli olup iki kız ve bir erkek çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21