Hacıkerimoğlu TTV’de canlı yayın konuğu oldu

MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu, TTV’de Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Ömer Alkan’ın konuğu oldu.

 
 
 
Trabzon TV’de yayınlanan Kent Sokakları programının bu haftaki canlı yayın konuğu MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu oldu.
 
Faruk Atamer’in sunuculuğunu yaptığı programa konuk olan Hacıkerimoğlu, Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve İlkhaber Gazetesi Of Temsilcisi Ömer Alkan’ın sorularını yanıtladı.
 
11 Mart’a ertelenen kongre sürecini ve MHP Of Teşkilatında yaşanan gelişmeleri değerlendiren Hacıkerimoğlu, 11 Mart’ta yapılacak olan kongrede delegelerin takdiri ile başkanlığa devam etmek istediğini ifade etti.
 
İşte programın videosu;

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
FARKLI ÜLKÜCÜLER
FARKLI ÜLKÜCÜLER - 8 yıl Önce

ALLAH AŞKINA SOHBET YAPACAK BASKA YER BULAMADİNIZMİ NEYI KONUŞTUNUZ NEYİ ANLATTINIZ .BAŞKAN ADAYI BIRLIK BUTUNLÜKTEN BAHSEDIYO KIME GITTI NE ANLATTİ KEMM KÜMM.YAĞMUR YAĞDI LİSTEYİ ASAMADI,LISTEYI SOKAĞAMI ASACAKTI.VAY BE ÜLKÜCÜ HAREKET BU KUTSAL DAVA KIMLERE KALDI.

zafer
zafer - 8 yıl Önce

yanlız mehmet beye sakal cok yakıştı hacı mehmet allah gönlune göre versin mevlam yolu acık etsin her ne kadar partılı olmasamda.

FES EDİLEN YÖNETİCİLERDEN
FES EDİLEN YÖNETİCİLERDEN - 8 yıl Önce

Kartviziye peşine koşan başkanlardan MHP ye zarar gelır.Seçim arefesinde 25 kişilik yönetimi fesi etirme günahını işleyenlere lanet olsun.Bu günaha,mal bulmuş mağrubi gibin kulanılmak üzere talip olanlar,günahlara ortak olmuşlar.Ayrılığı ,arkadan vurmakla göstermiş.Çıkmış birlik beraberlikten bahsediyor.Haline kargalar güler.Oy artırmışlar.Geçen seçimlerde MHP ye oy vermediler verenlere mani oldular.Fes edilen yönetim,dört elle var gücüyle çalıştılar.Koray Aydın gibin efsane bakanın adaylığı görmezden geliniyor.Süleyman Yunusoğlu iyiki listede yoktu parti o zaman sıfıra çıkardı.Ne yazık ki bu kutsal dava kimlerin elinde oyucak oldu.Mehmedi başkan yapmak için yapılan üyeleri ,MHP li saymiyoruz.Gün gelir herkes yaptğının hesabını verir.

ÜLKÜCÜ
ÜLKÜCÜ - 8 yıl Önce

delege listesine baktım gecen dönem chp den aday olanlar ve chp liler şimdi mhp ye delege olmuşlar böyle bir düzen olabilirmi. iki kelimeyi yanyana gediremiyorsun bir cümle kuramıyorsun gazeteci sana soru soruyor sen farklı bir sorunun cevabını veriyorsun. bu kadar küçükmü bu mhp, neden buna birileri dur demiyor. 24 saat akp ye laf atarsınız ama sizin ettiğinizi ne esad ne de saddam etmişdi. böyle demokrasi böyle milliyetcilik olmaz. hele SADULLAH mandan hakkındaki soruya verdiğiniz cevap yokmu inanın mhp ye ofda yara vermiştir. dava adamı böyle konuşmaz kekelemez sorulara dolaylı yoldan değil direk cevap verir. acıkca şunu söyleyeyim size ya adam gibi karşınızdaki hüseyin ve alikemal beyle bir araya gelin doğru düzgüz çözümler bulun yada delikanlı gibi kenara çekilin. yoksa sayenizde akp ve sp ye gidecek tüm oylar. unutmadan şunuda söyleyeyim size sayın mehmet bey ikide bir din iman ALLAH kelimelerini kullanmayın çok yapmacık oluyorsunuz, dini siyasete alet etmeyin. şirin görünmeyin

OFLULAR
OFLULAR - 8 yıl Önce

Bu kadar önemli insanların cıktığı :)) bir haber kanalında neden bir kamera ve bir mikrofon koyarsınız. görüntü ve ses sistemi çok kötü. bazılarının sesi hiç çıkmıyor.

DAVA ADAMI
DAVA ADAMI - 8 yıl Önce

MHP İçin bir damla ter dahi akıtmayan,iki kekimeyi bir araya getirip doğru düzgün cümle kuramayan.MHP de fesat oluşturarak zarar verenle, MHP nin soronları dahada coğaltıyor.Bu davada efsane olmuş Sadullah MANDAN hakında konuşması ne hadine.Bu porğram hatalarla dolu bir fiyasko.Davamızın geçmişini bilmeyen çilekeşlerine saygısız davrananlara lanet olsun.Kutsal davamızın yücelmesi,yükselmesi için can veren şehitlerimiz,bedel ödeyip çile çeken yiğitlere selam olsun...C. ALLAH TÜRK İSLAM ALEMİNİ KORUSUN VE YÜCELTSİN...

fatih öztürk
fatih öztürk - 8 yıl Önce

ilçemizin gerek siyasi gerek sosyal ve sportif anlamda dünyaya açılan penceresi olan of havadis ekibini yürekten kutluyorum.gurbetten ilgiyle takip etmeye devam ediyoruz.

ö.f.ç
ö.f.ç - 8 yıl Önce

üzülmemek elde deyil,farklı ülkücüler,yok feshediln yönetici,ülkücü falan filan,ismini açıklamadan korkan ülk...cü.!yazık.söylenenlere bakıyorum...!bir de Ülkücü diye kendini anlatanlara bakıyorum.Acaba diyorum bu işin neresindeyiz? o kelime seni boğar kardeşim.ezilirsin altında.Partili olabilirsin saygı duyarım.Fakat her şeyin Yönetimden kaynaklandığını söyleyenler,20 yıldır İlçe Başkanlığı yapanları unutuyorlar.Beyler kendinize gelin.Bu davaya omuz verin.yürek verin,ses verin.Siz siz olun bu konuları birinci elden konuşun.Medyada gözükmek bu tür yollara başvurmayın.Allaha emanet olun.


SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30