Hacıcaferoğlu ve Yıldz ailelerinin mutlu günü

Of Medya Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Of’un Nabzı Gazetesi Muhabiri Fahri Hacıcaferoğlu, Tülay Yıldız ile dünya evine girdi.

Hacıcaferoğlu ve Yıldz ailelerinin mutlu günü

Of Medya Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Of’un Nabzı Gazetesi Muhabiri Fahri Hacıcaferoğlu, Saadet Partisi Hayrat Belediye Başkan Adayı Behram Yıldız’ın kızı Tülay Yıldız ile evlendi.

 

Anadolu Gençlik Dergisi Of Gençlik Merkezi’nde düzenlenen törende sevenleri Hacıcaferoğlu ve Yıldız ailelerini yalnız bırakmadı. Of Kaymakamı  Eren Arslan, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Dernekpazarı Müftüsü Abdullah Aksoy, Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Mahmut Celal Vahapoğlu, MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu, Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Of Çarşıbaşı Cami İmam Hatibi İsmail Küçükakyüz ve Of Ağaçseven Camii İmam Hatibi Kemal Korkmaz Hocaların davetlilere kısa bir sohbet verdiği tören, yapılan dua ve yemek ikramı ile sona erdi.

 

Of Havadis ailesi olarak Hacıcaferoğlu ve Yıldız ailelerinin mutluluğunu paylaşıyor, Fahri Tülay’a ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
İBRAHİM TURAN
İBRAHİM TURAN - 7 yıl Önce

Fahri Allah utandırmasın. Hayırlı olsun..

Abdullah AKSOY
Abdullah AKSOY - 7 yıl Önce

iKİ CİHAN SAADETLERİ DİLİYORUM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21