Hacıbektaşoğlu Trabzon’a veda etti

Şırnak Cizre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevdet Hacıbektaşoğlu, Of’ta düzenlenen veda yemeği ile Dernekpazarı’na ve Of’a veda etti.

Hacıbektaşoğlu Trabzon’a veda etti
 Hacıbektaşoğlu Trabzon’a veda etti

 

CİZRE’YE ATANDI

 

Şırnak Cizre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevdet Hacıbektaşoğlu, Of’ta düzenlenen veda yemeği ile Dernekpazarı’na ve Of’a veda etti.

 

Şırnak’ın Cizre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevdet Hacıbektaşoğlu görevinden ayrılması nedeniyle mesai arkadaşları tarafından kendisine bir veda yemeği düzenledi.

 

Of Sahil Hasbahçe Tesislerindeki yemeğe Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Müdür Yardımcısı Ahmet Bektaş ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

 

Yemekte konuşan Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu; “Cevdet hocamla hukukumuz çok eskilere dayanır. Onunla birlikte Of’ta güzel hizmetler yaptık. Sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde de sorunsuz, kardeşlik hukuku içerisinde çalıştık. Çok şükür ki bu kadrodan dört yıldır ayrılan olmadı. Sadece özel işleri nedeniyle Cevdet Bey ayrıldı. Bizler kendisini hakkımızı helal ediyoruz. Onun da hakkını helal etmesini istiyoruz. Rabbim yolunu açık etsin. Çalışmalarında başarılı kılsın” diye onuştu.

 

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ise yaptığı konuşmada;  Ayrılıklar zor olsa da hayatın birer gerçeğidir. Trabzon Milli Eğitim ailesi olarak zor günler geçirdik ama birlikte bunların üstesinden geldik. Şükürler olsun ki aile anlayışıyla bu zor günleri birlikte aştık. Geldiğimiz noktada başarı elde etmişsek bunu birlikte kardeşlik hukuku anlayışıyla başardık. Cevdet Bey ailemizin bir ferdiydi, birlikte uyumlu güzel işler başardık. O her zaman bizim kardeşimiz olarak kalacaktır. İnşallah ondan sonra da yerine gelecek arkadaş ile aynı uyum içerisinde çalışırız. Trabzon eğitim ailesi olarak ona gittiği yerde başarılar diliyorum. Allah yolunu da bahtını da açık etsin. Bizler kendinden razıydık, Allah da ondan razı olsun. Biz kendisine hakkımızı helal ediyoruz. Onun da bizlere haklarını helal etmesini talep ediyoruz. Bu organizasyonu tertip eden ve bizleri bu güzel akşamda bir araya getiren Of İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İdris Kabahasanoğlu’na da ayrıca teşekkür ediyor, hepinize sağlıklı ve başarılı günler diliyorum.” dedi.

 

Programın düzenlenmesi nedeni ile mutlu olduğunu ifade eden Hacıbektaşoğlu; “Öncelikli olarak bu nazik program için hepinize teşekkür ediyorum. Gerçekten böyle bir zamanda konuşmak çok zordur. Böyle değerli bir eğitim ailesinin bir parçası olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Sizlerle dört yıl gibi bir sürede hiçbir sorun yaşamadan çalışmak da ayrı bir güzellikti. Bu anlamda başta İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş Beye ve tüm İl

çe Milli Eğitim Müdürü arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çizre’de her zaman bir kardeşiniz olduğunu unutmayın. Kapım her zaman sizlere açıktır. Bu aile ortamını ve sizlerin dostluğunu hiç unutmayacağım. Hepinizden haklarınızı helal etmenizi talep ediyorum. Benim hakkım varsa hakkım helal olsun. Allah birliğinizi bozmasın” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Bektaş, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Köprübaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Dursun Yazıcı, Hacıbektaşoğlu’na hediye takdim etti. Program çay sohbetinin ardından çekilen toplu fotoğrafla sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21