Gürpınar İmam Hatip Ortaokulundan yılsonu sergisi

Gürpınar İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen sergide öğrencilerin yapmış oldukları resim ve el işi eserler sergilendi.

Gürpınar İmam Hatip Ortaokulundan yılsonu sergisi
banner71

2018-2019 eğitim öğretim yılı sonu yaklaştıkça okulların yılsonu etkinliklerinde yoğunluk yaşanıyor. Bu amaçla okullar yıl içinde yaptıkları etkinlikleri ziyaretçilerin beğenisini sunmak için sergiler açılıyor.

 

Gürpınar İmam Hatip Ortaokulu’nda da Resim Öğretmeni Onur Karadurmuş nezaretinde öğrencilerin yapmış oldukları resim ve el işi eserlerin tanıtımı için sergi düzenlendi. Sergi açılışını Of İlçe Milli Eğitim Müdür İdris Kabahasanoğlu yaptı. Kabahasanoğlu sergiyi gezerek yapılan eserlerle tek tek ilgilendi.

 

Müdür Kabahasanoğlu sergi açılışında yaptığı konuşmasında; “Bu güzel ramazan gününde böyle bir serginin açılışında bulunmaktan mutluluk duydum. Bizim amacımız öğrencilerimizi her alanda başarabilecekleri imkânlar sunmaktır. Belki burada küçük gibi görünen dokunuşlar onlardan her hangi birinin resim yeteneğini ortaya koymasını sağlayacaktır. Her birimiz bu etkinliklere bu gözle bakmalıyız. Resim Öğretmenimizi, öğrencilerimizi, okul idaremizi tebrik ediyorum. Her alanda eğitimi bütün olarak görüp çalışmaya devam edersek gerçek başarıyı yakalayacağımıza inanıyor, hepinize  sağlıklı ve mutlu günler dilerken ramazanınızı da tebrik ediyorum” dedi

 

Okul Müdürü Hızır Ayan’ın eşliğinde gezilen sergiye Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahsanoğlu, okul müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21