Günnar; Of ve Trabzon’dan şüphem yok

Ak Parti Of İlçe Teşkilatının Danışma Meclisi Toplantısında konuşan İl Başkanı Adnan Günnar, “Seçim süreci başlamıştır. Of ve Trabzon’dan şüphemiz yok ama daha çok çalışmalıyız” dedi.

Günnar; Of ve Trabzon’dan şüphem yok

Ak Parti Of İlçe Başkanlığının Nisan Ayı Danışma Meclis Toplantısı Of Belediyesi Toplantı Salonunda yapıldı.

 

İl Başkanı Adnan Günnar’ın da katıldığı toplantıya Of Belediye Başkanı Murat Saral, İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu, Eski İlçe Başkanı Fazlı Çapoğlu, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belde Belediye Başkanları, Gençlik ve Kadın Kolları Başkan ve Yöneticileri, İl ve İlçe yöneticileri ile partililer katıldı.

 

Muhalefet Gazete Küpürleriyle gündemi takip ediyor

İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu, yaptığı açılış konuşmasında muhalefet partilerinin gazete küpürlerine bakarak politika ürettiklerini belirterek “Maalesef ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de muhalefet partilerimiz gerçeklerden uzak bir politika gütmekte ve halkı yanlış bilgilendirmektedirler. Alman Askerlerinin Trabzon’da ne işi var diyerek eleştiri yapıyorlar. Gitseler yetkililere sorsalar işin gerçeğini öğrenecekler. Nato Askerleri Afganistan’daki askerlerini ve teçhizatlarını, tank ve silahlarını Trabzon Limanı üzerinden geri alacaklar. Bu sevkiyat yaklaşık 2 yıl sürecek ve Trabzon ekonomisi kazanacak” diye konuştu.

 

Of Belediye Başkanı Murat Saral da belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Hastane ve stat projesinde sona gelindiğini belirten Saral, “İrfanlı Mahallemizdeki sahil dolgusu için 5 kişilik bir ekip kurduk. Bu alanda yapacağımız projenin çalışmaları da devam ediyor” dedi.

 

Kadın ve Gençlik kollarının Faaliyetlerinin sunulduğu slayt gösterisinin ardından İl Başkanı Adnan Günnar konuşma yaptı.

 

Turizm Canlanır

Konuşmasında Nato Askerlerinin Trabzon Limanını kullanması yönündeki eleştirilere değinen Günnar, “Nato tarafından Afganistan’daki askerlerin değişimi için Trabzon Limanımız kullanılmaktadır. Bunun ne gibi bir sakıncası olabilir. Bu sayede Turizm canlanır” ifadelerini kullandı.

 

Çözüm süreci çalışmalarına da değinen Günnar, “Karadeniz ve Ege bölgesindeki destek % 50 seviyelerine çıktı. Bu daha da artacak ve artarak devam edecektir. Bu destek Diğer bölgelerde % 90’lara ulaştı. Muhalefet eleştiri yapmaya, biz ise çözüm üretmeye devam ediyoruz. MHP’nin niyeti belli. Onlara öl deyince ölecekler. Onları bir nebze olsun anlıyoruz da bu CHP’ye ne demeli bilemiyorum” diye konuştu.

 

Yerel seçim sürecinin başladığını belirten Günnar, “Çalışmalarımız yoğun bir tempoda devam ediyor. Benim Of ve Trabzon’dan zerre kadar şüphem yok. Ama yine de sıkı bir çalışma yapacağız. Oy oranımızı en üst seviyeye taşımak için gidilmedik mahalle, çalınmadık kapı bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.

 

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih Öztürk
Fatih Öztürk - 9 yıl Önce

Trabzonsporumuzun kupası gelmeden size oy moy yok.bunu kafanıza sokun.

YILMAZ YILMAZ.
YILMAZ YILMAZ. - 9 yıl Önce

TRABZON OF TAMAM DERKEN NEYİ KASTEDİYOR BU BAŞKAN HELE HELE YANINDA ESKİ BAŞKAN ÇAPOĞLU VARSA TAMAMDIR EYVALLAH.

İSMAİL SOYDAN
İSMAİL SOYDAN - 9 yıl Önce

BAŞBAKANIMIZ KANLI KATİL APOYLA KUCAKLAŞIP BDP KOALİSYONU KURDU.DAHA SIRTI YERE GELMEZ.VEDİĞİM VE VERDİRDİĞİM OYLARA YANIYORUM. HAKKIMI HELLAL ETMİYORUM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21