Güngören Trabzonlular Derneği’nden Cumapazarı’na eğitim desteği

Güngören Trabzonlular Derneği tarafından Cumapazarı Ortaokulu ve Yakup Türköz Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencilerine giyecek seti hediye edildi.

Güngören Trabzonlular Derneği’nden Cumapazarı’na eğitim desteği

Güngören Trabzonlular Derneği tarafından geleneksel hale getirilen her yıl Trabzon’da bir okula eğitim yardımı kapsamında Cumapazarı Ortaokulu ve Yakup Türköz Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencilerine giyecek seti hediye edildi.

Proje kapsamında 135 öğrenciye içerisinde; bere, atkı, eldiven, çorap, ayakkabı ve monttan oluşan kışlık giysi seti hediye edildi.

Doğup büyüdükleri ancak hiç unutmadıkları memleketlerine hizmet etmekten mutluluk duyduğunu belirten Güngören Trabzonlular Derneği Başkanı İbrahim Yılmaz, “Memleketimize derin bir özlem duymaktayız. Hayırsever insanlarımızın destekleriyle burada eğitim hayatlarını sürdüren kardeşlerimize destek olmak istedik. 135 kardeşimize içerisinde her tüylü giysinin yer aldığı kışlık set gönderdik. Yardımlarımıza katkı ve desteğini veren hayırsever inanlarımıza, Cumapazarı Mahallesi Muhtarımız Hüseyin Saral'a, Cumapazarı İlk/Ortaokulu Müdürümüz Mustafa Akyıldız'a ve Yakup Türköz Özel Eğitim Meslek Okulu Müdürü Mustafa Akyıldız'a çok teşekkür ediyorum. Malum pandemi sürecindeyiz. Bu nedenle her iki okulumuzun bir yıllık sabun deterjan ve dezenfektan ihtiyaçlarını da karşılayacağız” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21