Gündüz, Kumru Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atandı

Of İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Gündüz, Ordu ili Kumru İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atandı.

Gündüz, Kumru Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atandı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geçen yıl uygulamaya konan ancak tam anlamıyla uygulanamayan rotasyon, bu yıl uygulamaya konuldu.

 

Uygulama kapsamında belirlenen sürelerde görev yapan İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürleri bakanlık tarafından zorunlu yer değiştirme ile yeni görev yerlerine atanıyor. Uygulamanın devamında ise Okul Müdürleri ve öğretmenlerin yer değiştirmeleri başlayacak.

 

Rotasyon kapsamında Of’taki görev süresini tamamlayan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Gündüz, Ordu ilinin Kumru İlçesi Şube Müdürlüğü görevine atandı.

 

Gündüz’den boşalan Şube Müdürlüğü görevine ise Sürmene İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Bedir atandı.

 

Süleyman Bedir Kimdir?

1970 yılında Erzurum Şenkaya’da doğan Bedir, İlkokul tahsilini Sarıkayalar İlkokulunda, ortaokul tahsilini Akşar Ortaokulunda, lise tahsilini Şenkaya Lisesinde tamamladı. Ağrı Eğitim Yüksek Okulundan ve ardından Açık Öğretim Fakültesi Lisans tamamlama ile Türkçe bölümünden mezun oldu. 1988 yılında Kahramanmaraş Tavşanlı İlkokulu Müdür Yetkili Öğretmen olarak göreve başladı. 1995 yılında Of Tavşanlı İlkokulu’na Müdür Yetkili Öğretmen olarak tayin oldu. 1997 yılında Of Sugeldi İlkokulu Müdür Yetkili Öğretmen olarak görev yaptıktan sonra 1999 yılında Trabzon Sürmene Dursun Karabacak İlköğretim Okulu Müdürlüğü’ne, 2003 yılında da Ardahan Göle İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atandı. 2006 yılında Trabzon Sürmene İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanan Bedir, 8 yıldır bu görevi yürütmekteydi. Bedir evli, 2 erkek ve 1 kız çocuk babasıdır.

 

Adem Gündüz Kimdir?

1973 yılında Gümüşhane-Torul’da doğan Gündüz, İlköğrenimini aynı ilçede, Orta öğrenimini ise Erzincan İmam Hatip Lisesi’nde  tamamladı. 1993 yılında 19 Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu. Diyarbakır Burhanettin Yıldız Endüstri Meslek Lisesinde öğretmenliğe başladı. Çeşitli okullarda öğretmenlik yaptıktan sonra 2003 yılında idarecilik görevine geçerek Of İhsan Karadeniz İlköğretim Okulu Müdürlüğüne atandı. 2006 yılında Of İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanan Gündüz, 8 yıllık görev süresi içerisinde 2011-2013 yılları arasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne vekalet etti. Gündüz, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

DEĞERLİ KARDEŞLERİM YENİ GÖREVLERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21