Gümrükçüoğlu’ndan Memur Sen’e ziyaret

MemurSen Trabzon İl Başkanlığını ziyaret eden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na Başkan Mehmet Kara plaket takdim etti.

Gümrükçüoğlu’ndan Memur Sen’e ziyaret

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Memur Sen yönetimini yeni hizmet binasında ziyaret etti.

 

Başkan Gümrükçüoğlu Trabzon’daki STK’lar ile sürekli görüş alış verişinde bulunduklarını dile getirirken, Memur Sen Trabzon İl Başkanı Mehmet Kara Trabzon’a yaptığı hizmetlerden ötürü Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Memur Sen üyelerine Trabzon’da yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Trabzon’un ve Türkiye’nin AK Parti iktidarı ile önemli bir kazanım sağladığın dile getiren Gümrükçüoğlu, “Ülkemiz AK Parti iktidarı ile hızla gelişip büyüyor. Trabzon’umuzda buna paralel olarak daha da güzelleşiyor. Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın daha rahat ve huzurlu ortamda yaşaması için, kentsel dönüşümden, ulaşıma, eğitimden altyapıya kadar her alanda çok yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Bu tempomuzu bundan sonra da devam ettirerek Trabzon’a karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirmek istiyoruz. Bu noktada STK’ların görüşleri bizim için çok önemli. Gerek STK’larımız gerekse kamu kurum ve kuruluşlarımızla istişare halinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

 

Memur Sen İl Başkanı Mehmet Kara Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin özellikle 15 Temmuz hain darbe girişi sırasında çok önemli bir misyon yüklendiğini dile getirerek, “15 Temmuz’da Milet iradesine karşı bir darbe girişimi oldu. Bu girişimden sonra Trabzon’da Büyükşehir Belediyemiz çok ciddi bir sorumluğu üstlenerek şehir merkezini hemen halkın toplanacağı alan haline getirdi. Askeri birliklerin önünü belediye iş makineleri ile kapattı. Halkı alanlara taşıdı. İkramda bulundu. Böylesi bir hadisenin karşısında bu kadar hızlı ve organize hareket eden Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyoruz. Ayrıca şehrimizde eğitim alanlarına Büyükşehir Belediyemizin çok büyük bir katkısı var. Kentsel dönüşüm projeleri Trabzon’un içini rahatlatıyor. Trabzon’un birçok noktasında altyapı yatırımları yapılıyor. Tüm bu hizmetlerin altında imzası olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür ediyoruz. Bu ziyarette Memur Sen olarak Trabzon adına geleceğe dönük düşüncelerimizi de Başkanımıza sunma fırsatımız olacak” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Kara, ziyaretin anısına Gümrükçüoğlu’na plaket takdim etti.  

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21