Gülben Ergen’den Oflu miniklere Anaokulu

“Çocuklar Gülsün Diye” derneği tarafından Of’un Pınaraltı Köyü’nde yapılan anaokulu, derneğin Kurucusu ve Başkanı olan Sanatçı Gülben Ergen'in de katıldığı açılış töreni ile hizmete girdi.

Gülben Ergen’den Oflu miniklere Anaokulu
“Çocuklar Gülsün Diye” adlı derneğinin on beşinci anaokulu, Trabzon'un Of İlçesi'ne bağlı Pınaraltı Köyü'nde düzenlenen törenle açıldı.
 
İşadamları Kadir Berat Sayın ve Baran Korkmaz'ın katkıları ile Pınaraltı Köyü'nde yapılan anaokulunun açılış törenine sanatçı  Gülben Ergen, Trabzon Vali YardımcısıAbdurrahman Koçoğlu, Of Kaymakamı Eren Arslan, Sürmene Kaymakamı Mustafa Özarslan, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, iş adamları Kadir Berat Sayın, Baran Korkmaz ve vatandaşlar katıldı.
 
Törende konuşan  Gülben Ergen, "Kendimi burada misafir olarak kabul etmiyorum. Burada ben ev sahibiyim. Ülkemizin zor bir süreçten geçtiği bir döneme açılışın denk gelmesi bu açılışı daha da bir anlamlı kılıyor. Anaokulumuzu size emanet ediyorum. Okulumuza iyi bakın. Çocuk sevenin sırtı yere gelmez. Sanatçı arkadaşımız Demet Akalın da anaokulumuzun parkını yaparak destek oldu. Destek olan katkı veren tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
 
Konuşmaların ardından Sanatçı  Gülben Ergen ve davetlilerin katılımıyla anaokulunun açılış kurdelesi kesildi. Açılışın ardından sınıfları ve oyun odalarını tek tek gezen Ergen, minik öğrencilerle sohbet etti.
 
Açılış töreninde Gülben Ergen ve okulun yapımına katkı sağlayan iş adamlarına plaket ve çeşitli hediyeler verildi.
 
Açılışın ardından anaokulunun yanındaki çay bahçesine giden Sanatçı  Gülben Ergen, çay topladı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21