Göz ve Kadın Hastalıkları Uzmanları göreve başladı

Of Devlet Hastanesi’ne atanan Göz Hatalıkları Uzmanı Çiçek ile Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Uçar görevlerine başladı.

Göz ve Kadın Hastalıkları Uzmanları göreve başladı

Of Devlet Hastanesi eksik branşlarındaki doktorlarını tamamlamaya devam ediyor. Of Devlet Hastanesi’ne atanan Göz Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Gizem Topaloğlu Çiçek ile Kadın Hastalıları ve Doğum Uzmanı Uzm. Dr. Abdulgafur Alim Uçar görevlerine başladılar.

Başhekim Op. Dr. Şaban Uysal, Başhekim Yardımcısı Dr. Elvan Yirigöz Çağlar, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Fatma Burdurlu, Müdür Yardımcısı Kenan Çanka ve Müdür Yardımcısı Erhan Borozancı ile birlikte görev başlayan doktorlar Çiçek ve Uçar’ı polikliniklerinde ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Yeni Of Devlet Hastanesi’ne hazırlandıklarını belirten Başhekim Op. Dr. Uysal; “Hastanemizin eksik kadrolarını tamamlamaya devam ediyoruz. Yaşanan pandemi süreci kapsamında bir yandan hastanemizdeki sağlık hizmetlerimizi aksatmadan yürütmeye çalışırken bir yandan da yeni hastanemize hazırlanıyoruz. İnşallah kısa sürede hastanemizi faaliyete geçireceğiz. Bu süreçte hekim eksikliklerimizi de gideriyoruz. Aramıza yeni katılan hekimlerimize başarılar diliyoruz. İnşallah onların da katılımıyla Of ve bölge halkımıza daha sağlıklı hizmet sunacağız” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2020, 01:34

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21