Göktaş ve Öztürk’ten Cora’ya teşekkür

Serince Mahallesi Muhtarı Sultan Göktaş ve Yemişalan Mahallesi Muhtarı Hamza Öztürk mahallelerinde taşkın koruma yapımına destek olan AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora’ya teşekkür ettiler.

Göktaş ve Öztürk’ten Cora’ya teşekkür

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora Serince ve Yemişalan mahallelerine dört ayrı yerde taşkın koruma hizmetinin oluşmasına büyük destek verdi.

Son dönemlerde sel felaketleri ile sık sık anılan Serince ve Yemişalan mahallelerine DSİ Trabzon Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan taşkın koruma projelerini DSİ Genel Müdürlüğü nezdinde destekleyen Milletvekili Salih Cora'ya Serine Muhtarı Sultan Göktaş ve Yemişalan Muhtarı Hamza Öztürk teşekkür ettiler.

Projenin DSİ Genel Müdürlüğüne gittiği dönemde Milletvekili Salih Cora, Serince Muhtarı Sultan Göktaş ile dönemin Genel Müdürü Mevlüt Aydın'ı beraber ziyaret ederek projeyi anlattılar.

Serince ve Yemişalan taşkın proje ihalesi yapıldıktan sonra Serince Muhtarı Sultan Göktaş DSİ Bölge Müdürü Emre Aygün ve Yapım İşi Daire Müdürü Ahmet Alper Kayayı ziyaret ederek kendilerine teşekkür etti.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 02:00

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21