Gençlik ve Spor İl Müdürü Oflu Öztürk, Erzurum’a atandı

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atandı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Oflu Öztürk, Erzurum’a atandı

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oflu hemşerimiz Birdal Öztürk, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atandı.

İl Müdürlüğü nezdinde Şube Müdürü olarak görev yapan Öztürk, İl Müdürü Cemalettin Yazıcı’nın görevden alınmasının ardından İl Müdürlüğü görevine vekaleten atanmıştı.

Of’un Gürpınar Mahallesi nüfusuna kayıtlı olan Öztürk, 2016 yılı Kasım ayında Bakanlık tarafından yapılan atama ile görevine asaleten atanmıştı.

Birdal Öztürk kimdir?

1970 yılında Trabzon’da doğan Öztürk; ilk, orta ve lise eğitimini Trabzon’da tamamladı. 1994 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Muş iline Beden Eğitimi öğretmeni olarak atandı. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlarda öğretmen ve yöneticilik, formatör beden eğitimi görevlerinde bulundu. 2011-2012 yılları arasında Gümüşhane Torul Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak görev yaptı. 2012-2016 yılları arası Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü görev yaptı. 10 Kasım 2016 tarihinde Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atandı. Türkiye Hentbol Süper Ligi’nde ve Milli Takımlarda hentbol oynayan Birdal Öztürk, Evli ve iki çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2021, 02:52

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21