Gazi Polis Namık Öztel dünya evine girdi

Maçka’da yaşanan ve Eren Bülbül’ün şehit olduğu hain saldırıda Gazi olan Polis Memuru Namık Öztel, Zeynep Çolak ile hayatını birleştirdi.

Gazi Polis Namık Öztel dünya evine girdi
banner71

11 Ağustos’ta Trabzon’un Maçka İlçesinde yaşanan ve Eren Bülbül’ün şehit olduğu hain saldırıda yaralanarak Gazi olan Polis Memuru Namık Öztel dünya evine girdi.

 

Hastanedeki tedavisin ardından bir süreden beri evinde istirahat eden ve göreve başlayacağı günü sabırsızlıkla bekleyen Gazi Polis Memuru Namık Öztel, Of’ta düzenlenen düğün töreniyle hayatını Zeynep Çolak ile birleştirdi.

 

Cemal ve Zinnet Öztel’in oğulları olan Gazi Polis Namık Öztel’in Osman ve Şengül Çolak çiftin kızları Zeynep Çolak ile dünya evine girdiği törende genç çiftin nikahını Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu kıydı.

 

Genç çiftin nikah şahitliklerini ise Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik, Trabzon İl Jandarma Alay Komutanı Halil Şen ve 19 Mayıs Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Görevlisi Prof. Dr. İbrahim Tellioğlu yaptı.

 

Evlilik Cüzdanlarını gelin hanıma takdim eden Prof. Dr. Tellioğlu; “Namık Şehitlikten sonraki en büyü mertebe olan Gazilik mertebesine erişti. Mevlam onu ailesine ve bizlere bağışladı. Biz de onu sana emanet ediyoruz. Ona çok iyi bak” ifadelerini kullandı.

 

Öztel’in mesai arkadaşları Özel Harekatçı Polis Memurları da bu mutlu gününde kendini yalnız bırakmazken Baba Cemal Öztel, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eolions
Eolions - 4 yıl Önce

Bu canım memleket için canını gözünü kırpmadan ortaya koyan kardeşim ALLAH C.C mutluluğunuzu daim etsin bir yastıkta yaşlandırsın. .

DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 4 yıl Önce

GENÇ ÇİFTLERE ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21