Futsalda Şampiyon Of İlçe Milli Eğitim

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Trabzon’da yapılan Futsal Turnuvası finalinde Çarşıbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü 4-2 yenen Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü şampiyon oldu.

Futsalda Şampiyon Of İlçe Milli Eğitim

Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmenler arası birlik, beraberlik ve dayanışmayı geliştirmek amacıyla 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel olarak  “Türkiye Öğretmenler Kupası” adıyla tüm Türkiye’de illerde Futsal (Salon Futbolu), Basket, Voleybol ve Masa Tenisi branşlarında spor etkinlikleri düzenleniyor.

 

Etkinlikler kapsamında Trabzon’da yapılan Futsal müsabakalarında Of Milli Eğitim Müdürlüğü takımı ile Çarşıbaşı Milli Eğitim Müdürlüğü takımları finale kaldı.

 

Trabzon Mehmet Akif Ersoy Kapalı Spor Salonunda yapılan final müsabakasını Trabzon İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Çarşıbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Usta, Of İlçe Gençlik Spor Müdürü Özcan Demirel, Çaykara İlçe Spor Müdürü Yusuf Kurt birlikte izlediler.

 

Baştan sona kadar çekişmeli geçen müsabakada Of Milli Eğitim Müdürlüğü takımı Çarşıbaşı Milli Eğitim Müdürlüğü takımını 4-2 yenerek Futsalda Trabzon İl Şampiyonu oldu.

 

Maç sonunda düzenlenen kupa ve madalya töreninde ikinci olan Çarşıbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü takımına madalyaları Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu tarafından takdim edildi.

 

Şampiyon olan Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Takımına madalyaları Trabzon İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu tarafından takdim edildi. Şampiyonluk kupası ise Trabzon İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu ve Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu tarafından verildi.

 

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Futsal Takımı 4-11 Kasım tarihleri arasında Trabzon’da yapılacak olan Karadeniz Bölge müsabakalarında Trabzon’u temsil edecek. Bölgelerinde şampiyon olan takımlar 18- 24 Kasım tarihlerinde Ankara’da Türkiye Şampiyonu olmak mücadele edecekler.

 

Takımı şampiyon olan Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu yaptığı konuşmada, “Bakanlığımızın öğretmenler arasında düzenlemiş olduğu spor etkinliklerini çok anlamlı buluyoruz. Sporda asıl olan dostluk, kardeşliktir. Kimin şampiyon olduğu önemli değildir. Katılan tüm takımlarımızı tebrik ediyorum. Takımımızı da elde ettiği başarı nedeniyle kutluyorum. İnşallah bölge finallerinde takımımız Trabzon’umuzu en iyi şekilde temsil edecektir” sözleriyle duygularını ifade etti.

 

Türkiye Öğretmenler Kupası Futsal Trabzon İl final müsabakası maçı sonunda yapılan ödül töreni ardından çekilen toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21