Fen Matya Şampiyonlarından Kaymakam Arslan’a ziyaret

Trabzon Gülbaharhatun Koleji tarafından düzenlenen Fen Matya sınavında şampiyon olan Mikdat Sarıalioğlu Ortaokulu öğrencileri Kaymakam Arslan’ı ziyaret ettiler.

Fen Matya Şampiyonlarından Kaymakam Arslan’a ziyaret

Trabzon Özel Gülbaharhatun Eğitim Kurumları tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Fen-Matya sınavında hem bireysel, hem de genel ortalamada en başarılı okul olan Of Mikdat Sarıalioğlu Ortaokulu öğrencileri, Of Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Trabzon merkez ve ilçelerdeki 102 farklı ilkokul ve ortaokuldan toplam 650 öğrenci katıldığı sınavda öğrencilere 40'ı fen ve 40'ı matematik olmak üzere toplam 80 soru soruldu.

 

Çocuklarımızı hem bilgi anlamında hem manevi ve sosyal anlamda ileride örnek birer vatandaş olarak yetişmelerini amaç edindiklerini belirten Of Kaymakamı Eren Arslan; Çocuklarımızın böylesine güzel başarıları bizleri gururlandırıyor. Bu başarıların sadece yerelde sınırlı kalmaması lazım. Uluslar arası yarışmalarda dereceye girmek için çalışmalıyız. Tıpkı Karate takımımızın yakaladığı başarılar gibi. Ben buradan bu başarıda emeği olan başta çocuklarımızın aileleri olmak üzere, Okul idaresini, öğretmenlerini ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

Ziyarete Of İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Mikdat Sarıalioğlu Ortaokulu Müdürü Koray Uçar, Matematik Öğretmeni Zeynel Bilgin ve AliYeşilyurt ÇPL Müdürü Ali Sabri Korkmaz da eşlik etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem GÜNDÜZ
Adem GÜNDÜZ - 9 yıl Önce

Başta okul müdürümüz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin başarılarının artarak devam edeceğine inanıyorum.

DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

YÖNETİCİLERE TEŞEKKÜR EDER TÜM ÖĞRENCİLERİ KUTLUYOR BU BAŞARILARIN DA DEVAM EDECEĞİNE İNANIYORUM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21