Evde sağlık ekibine Teşekkür

Of Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet veren Evde Sağlık Birimi, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Trabzon’da en çok evde hasta ziyareti gerçekleştiren birimlerden biri oldu ve teşekkür belgesi ile ödüllendirildi.

Evde sağlık ekibine Teşekkür

Of Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet veren Evde Sağlık Birimi, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Trabzon’da en çok evde hasta ziyareti gerçekleştiren birimlerden biri oldu.

 

2019 yılında evde bakım hastalarına en fazla ziyaret sayısı gerçekleştiren Vakfıkebir Devlet Hastanesi, Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Akçaabat Devlet Hastanesi ve Ahi Evren Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Of Devlet Hastanesi, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirildi.

İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Usta’dan Teşekkür Belgesini alan Evde Sağlık Birimi ekibine bir teşekkür de Of Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Şaban Uysal’dan geldi.


Evde Sağlık Birimi ekibini makamında kabul eden ve Teşekkür Belgesi ile ödüllendiren Başhekim Uysal; “Of Devlet Hastanesi olarak çok geniş ve engebeli bir coğrafi alana Evde Sağlık Hizmeti vermekteyiz. Of, Çaykara, Dernekpazarı ve Hayrat ilçeleri ile mahallelerine Of ve Çaykara’daki iki istasyonumuzla birlikte hizmet vermekteyiz. Yatalak ve Alzheimerli hastalarımız ile ameliyat olup, ameliyat sonrası takip gerektiren hastalarımıza hızlı ve nitelikli sağlık hizmeti sunmayı amaçlamaktayız” ifadelerini kullandı.

 

Başhekim Uysal; “Bu “Teşekkür Belgesi”ini Evde Sağlık Birimimize uygun gören İl Sağlık Müdürlüğümüz’ün değerli yöneticilerine ve bu anlamlı belgeyi alınlarının teri ile almaya hak kazanan Evde Sağlık Biriminde çalışan tüm personelimize Teşekkür ediyorum” diyerek ekibe belgesini takdim etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21