Eskipazar Kavak Camii 4-6 Yaş Kuran Kursu açıldı

Kavak Camii ve Kuran Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından tamir ve tadilatı yapılan 4-6 yaş grubu Çocuklar Kuran Kursu için bir açılış programı düzenlendi.

Eskipazar Kavak Camii 4-6 Yaş Kuran Kursu açıldı

Eskipazar Mahallesinde bulunan Kuran Kursuna ait kullanılmayan bina, tamir ve tadilattan geçirilerek 4- 6 yaş grubu çocuklar için hizmet verme üzere hizmete açıldı.

Açılış programına Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of Müftüsü Hüseyin İspiroğlu, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Ak Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Kavak Camii ve Kuran Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Salih Ayaz, Kurs Müdürü Ahmet Ayaz, din görevlileri ve vatandaşlar katıldı.

Of Müftüsü Hüseyin İspiroğlu açılış öncesi konuşma yaparak emek verenlere ve katılımclara teşekkür etti. Ardından Kuran Kursunun açılış kurdelesi kesilesi kesilerek Kuran Kursu ziyaret edildi.

Kaymakam Çiçek, Başkan Sarıalioğlu kursta eğitim gören öğrencilerle tanışıp sohbet edip kursun birimlerini gezdiler.Kurs ziyaretinin ardından kurs idaresi açılışa katılan misafirlere yemek ikramında bulundu.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Siyasi
Siyasi - 7 ay Önce

Sanki sanayi tesisi aciyorlar bu kadar tepdepeye ne gerek var

Göktürk  Ayazoğlu
Göktürk Ayazoğlu - 3 ay Önce

Gelecek nesili kör etme yuvası.
Yazık çocuklarımıza.
Bilim öğrenilmeden,din öğretilirse o çocuk insanlığını öğrenemez!

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21