Eskipazar İlkokulunda Vergi haftası kutlaması

31.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Eskipazar İlkokulu’nda düzenlenen programda Vergi Uzmanları tarafından öğrencilere vergi konusunda bilgiler verildi.

Eskipazar İlkokulunda Vergi haftası kutlaması

Her yıl ülkemizde 24 Şubat-1 Mart tarihleri arasında Vergi Haftası olarak kutlanıyor. Bu yıl 31’incisi kutlanmakta olan Vergi haftası Of’ta da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Vergi bilincini doğru ve tam anlamıyla topluma anlatmak, ülkemizin geleceği olan öğrenciler için Eskipazar ilkokulunda kutlama programı düzenlendi.

Eskipazar İlkokulu’nda düzenlenen kutlama programına Of İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Bedir, Okul Müdürü Abdurrahman Yılmaz, Müdür Yardımcıları Levent Berber, Lokman Altun, Of Vergi Dairesi Gelir Uzmanları Mustafa Karadavut, M. Ali Yazıcı, Memur Mustafa Yazıcı, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Programda ilk olarak öğrencilere verginin önemi ve vergi bilinciyle ilgili tanıtıcı video ve çizgi film gösterimi yapıldı. Gösteri sonrası Of Vergi Dairesi görevli memurları öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Soruların ardından öğrencilere Vergi Haftası ile ilgili tanıtıcı broşürler, kalem ve ajanda hediye edildi. Eskipazar İlkokulundaki Vergi Haftası Kutlama Programı okulun girişinde çekilen fotoğrafla sona erdi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21