Engelliler haftasında engelliler eserlerini sergilediler

Of Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Engelliler Haftası nedeniyle açılan sergi ile “Ahşap Yakma Kursu”nda üretilen eserler vatandaşların beğenisine sunuldu.

Engelliler haftasında engelliler eserlerini sergilediler

Türkiye’de her yıl 10-16 Mayıs tarihleri, Engelliler Haftası olarak çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Haftanın önemine dikkat çekmek ve engellerin engellerini ortadan kaldırılmasında çalışma ortaya koymak için Of Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, öğrenim çağının dışına çıkmış özel gereksinime muhtaç bireylere yönelik açmış olduğu ”Ahşap Yakma Kursu” eserlerini vatandaşların beğenisine sundu.

Of Belediyesi önündeki etkinlikte hem yapılan eserlerin sunumu hem de kursiyerlerin canlı çalışmaları ortaya kondu.

Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu kursta eğitim alan öğrencilerle sohbet ederek canlı performans ortaya koydular. Kaymakam Çiçek ve Belediye Başkanı Sarıalioğlu kurum çalışanlarına bu anlamlı organizasyon için teşekkür ederek ortaya koydukları başarılı çalışmalar nedeniyle kursiyerleri tebrik edip, çalışmalarında başarılar dilediler.

Ahşap Yakma Eserler sergisine Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Of Kaymakam Refiği Ali Can Uludağ, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hasan Tekke ve Osman İşçi, Ak Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan, Of Halk Eğitim Merkezi Müdürü Muhammet Şevket Şahin, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmen, veli ve vatandaşlar katıldı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2022, 22:04

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21