En iyi Narkotik Polisi anne

Trabzon Narkotik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen “En iyi Narkotik Polisi Anne” etkinliği kapsamında Of’ta düzenlenen toplantıyla belediye çalışanları bilgilendirildi.

En iyi Narkotik Polisi anne

Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan “En iyi Narkotik Polisi Anne” etkinliği kapsamında 18 ilçede etkinlikler ve bilgilendirme toplantıları düzenleniyor.

Of Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile belediyenin toplantı salonunda düzenlenen toplantıda belediye bünyesinde görev yapan başta anneler olmak üzere zabıta, güvenlik, temizlik ve tüm personele bilgilendirme yapıldı.

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürü Hamza Hacıoğlu tarafından yapılan bilgilendirmede uyuşturucu türleri, temin süreçleri, çocukların ve gençlerin uyuşturucu satıcılarının tuzaklarına nasıl düşürüldüğü, anne ve babaların çocuklarını nasıl takip edeceği gibi hususlarda katılımcılara bilgiler verildi.

Müdür Hacıoğlu’na teşekkür eden İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar; “Faydalı bir toplantı oldu. Şube Müdürümüz Hamza Hacıoğlu’na güzel sunumları nedeniyle teşekkür ediyorum. Çocuklarımızı, gençlerimizi ve yetişkinlerimizi bu illetten uzak tutmamız lazım. Personelimizin bilgilenmesine yardımcı olduk. İnşallah bu tarz bilgilendirmeler toplumun her kesimine yapılır ve herkesin özellikle de annelerimizin bilgilenmesine yardımcı oluruz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21