Emniyet ve Jandarma’dan huzur operasyonu

Of İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen huzur operasyonunda 135 araç denetlenirken 2 araca ceza yazıldı, 2 araç da trafikten men edildi.

Emniyet ve Jandarma’dan huzur operasyonu
banner71

Ülke genelinde eş zamanlı olarak yürütülen Huzur Operasyonları kapsamında Of’ta da Of İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Of İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince ortaklaşa operasyon düzenlendi.

 

Rize Trabzon Devlet Sahil Yolu üzerinde yapılan uygulamada 135 araç denetimden geçerken 480 vatandaşın da Genel Bilgi Tarama (GBT) sorgulaması yapıldı.

 

EMNİYET MÜDÜRÜ VE KOMUTAN DA KATILDI

İlçe Emniyet Müdürü Tolga Er ile İlçe Jandarma Komutanı Onur Yakan’ın da bizzat katıldığı uygulamalar esnasında iki araca ceza yazılırken iki araç ise trafikten men edildi. Yabancı uyruklu iki kişi de vize işlemlerini geçirmeleri nedeni ile sınır dışı edilmek üzere ilgili birimlere sevk edildiler. Uygulamada araçların bagajlarında köpeklerle arama yapıldı.

 

KIRAATHANELERE DE OPERASYON

Huzur operasyonları kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Of Merkez’de bulunan kıraathanelerde de uygulama yapıldı. 11 Kıraathanede yapılan uygulamalar esnasında 254 vatandaşın Genel Bilgi Tarama (GBT) sorgulaması yapıldı. Uygulamalar esnasında herhangi olumsuz bir duruma veya şüpheli şahsa rastlanmadı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21