Eğitimcilere Üstün Başarı Belgesi

Kaymakam Çiçek tarafından üç kez “Başarı Belgesi” alan 18 eğitimciye “Üstün Başarı Belgesi” verildi.

Eğitimcilere Üstün Başarı Belgesi

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli öğretmen ve idareciler, göstermiş oldukları başarılı performans nedeniyle almış oldukları “Başarı Belgeleri”nin ardından “Üstün Başarı Belge”lerine kavuştular.

Yönetmelik gereği eğitim hayatları boyunca üç kez “Başarı Belgesi” alan eğitimciler, “Üstün Başarı Belgesi” alma hakkını elde ediyor. Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan ve daha önce üç kez “Başarı Belgesi” alan 18 öğretmen ve idarecinin “Üstün Başarı Belge”leri Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek tarafından imzalandı.

Üstün Başarı Belgeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu tarafından öğretmen ve idarecilere takdim edildi.

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen belge takdim töreninde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu; “Biz eğitimciler için sembolik de olsa bu tür ödüller önemlidir. Aldığımız ödüller yarına bırakacağımız kalıcı güzelliklerdendir. Bunlar bir nevi çalışmalarımızın manevi karşılığı sayılır. Bundan sonra da çalışma azim ve gayretinizi artıracağınıza ve daha güzel işlere imza atacağınıza inanıyorum. Hepinizi başarılarınızdan dolayı tebrik ediyorum. Sağlıklı, mutlu ve başarılı nice eğitim hayatlarınızın olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun” ifadelerini kullandı.

Üstün Başarı Belgeleri öğretmen ve idarecilere Müdür Kabahasanoğlu ve Şube Müdürleri Hasan Tekke ve Osman İşçi tarafından takdim edildi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21