Dünya Yetimler Günü'nde Of'taki yetimler unutulmadı

Dünya Yetimler Günü nedeniyle Of Kaymakamlığı tarafından organize edilen iftar programda Kaymakam Çiçek ve Başkan Sarıalioğlu, yetim çocuklarla birlikte iftar yaptı.

Dünya Yetimler Günü'nde Of'taki yetimler unutulmadı

Of Kaymakamlığı tarafından 'Dünya Yetimler Günü' nedeniyle düzenlenen iftar yemeği, duygusal anlara sahne oldu.

Of Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından organize edilen iftar programda Kaymakam Çiçek ve Of Belediye Başkan Sarıalioğlu, yetim çocuklarla birlite oruç açtı.

İftar programına Kaymakam Çiçek ve Başkan Sarıalioğlu’nun yanı sıra ilgili birim müdürleri, yetim aileleri ve çocuklar katıldı.

BİZLER YETİM OLAN BİR PEYGAMBERİN ÜMMETİYİZ

Yetim çocuklarla bir araya gelen Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, düzenlenen iftar programına katılım sağlayan herkese teşekkür etti. Başkan Sarıalioğlu programda birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, "Bugünkü gönül soframızda bulunan konuklarımız çok özeldi. Ramazan ayının 15'i olarak ilan edilen Dünya Yetimler Günü dolayısıyla İlçemizde ki yetim-öksüz çocuklar ve yakınları ile iftar programında bir araya geldik. Ekmeği ve duayı paylaştık. Yetim bir peygamberin ümmeti olarak, yetimin yüzündeki tebessümün tüm dünyayı güzelleştireceğine inanıyoruz. Bir tebessüm ile geleceği aydınlatan çocuklarımızın umut ışığı hiç sönmesin. Programımıza katılan çocuklarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyor, yaklaşan Kadir Gecelerini ve Bayramlarını tebrik ediyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Kaymakam Çiçek ve Başkan Sarıalioğlu çocuklarla sohbet ederek kendilerine çeşitli hediyeler verdi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21