Döngeloğlu’ndan Başkan Saral’a ziyaret

Televizyon Ekranlarının sevilen Hocalarından Ömer Döngeloğlu, Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı makamında ziyaret etti.

Döngeloğlu’ndan Başkan Saral’a ziyaret

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan “Önden Gidenler” programının hazırlayıcı ve sunucu İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu hoca, Trabzon Belediyesi tarafından düzenlenen program için geldiği Trabzon’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

 

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği genel Sekreteri Mehmet Şentürk ve İkram Turizmin sahiplerinden R.Metin Başak ile birlikte Of’a gelen Döngeloğlu, Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı makamında ziyaret etti.

 

Daha önce Of’ta düzenlenen çeşitli programlara katılarak Oflularla buluşan Döngeloğlu; “Of bizi sevdi, biz de Of’u sevdik. Trabzon’a gelmişken Of’a uğramadan gitmek olmazdı. Çok değer verdiğim ve kardeşim gibi gördüğüm Murat Başkanımızın bir çayını içelim, hasbihal olalım istedik. Oflu dostlarımızla da buluşmayı çok isterdim ama zamanımızın darlığı nedeniyle fazla kalamayacağım. Tüm Oflu dostlarıma selam ve sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

Of Halkının ve kendilerinin Döngeloğlu’nu çok sevdiğini belirten Başkan Saral, “Saygıdeğer hocam zahmet etti bizleri ziyarete geldi. Sevgili Genel Sekreterime ve değerli abim Metin Başak beye de çok teşekkür ediyorum. İnşallah Ömer Hocamızı yeniden Oflu hemşerilerimizle buluşturacağız” ifadelerini kullandı.

 

Ziyarete Of Kaymakamı Eren Arslan da katılarak Döngeloğlu ve beraberindekilerle sohbet etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21