DKBB’den belediye çalışanlarına Rize ve Trabzon’da eğitim

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği tarafından Rize ve Ortahisar Belediyelerinin ev sahipliğinde düzenlenen seminerlerle belediye çalışanlarına iletişim eğitimi verildi.

DKBB’den belediye çalışanlarına Rize ve Trabzon’da eğitim
banner71

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği’nin Belediyelere ve belediye çalışanlarına yönelik olarak düzenlediği eğitim seminerleri hız kesmeden devam ediyor.

 

Birlik tarafından birer gün arayla önce Rize’de ardından da Trabzon’da düzenlenen “İletişimde Etkin Yaklaşımlar” konulu eğitim semineri ile Rize ve Trabzon’daki belediyelerde çalışan personellere eğitim verildi.


Rize Belediyesi ve Ortahisar Belediyelerinin ev sahipliğinde düzenlenen seminerlerin açılış konuşmalarını Birlik Genel Sekreteri Mehmet Şentürk yaptı. Konuşmasına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda Birlik Başkanı Murat Zorluoğlu’nun selamlarını ileterek başlayan Şentürk; “Belediye personeline yönelik yürüttüğümüz hizmet içi eğitim çalışmalarından olumlu geri dönüşler alıyoruz. Birlik olarak gerçekleştirdiğimiz eğitim seminerlerine karar verirken üye belediyelerimizden gelen talepleri çok önemsiyoruz. Tüm belediye çalışanlarının bu tür taleplerini Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğine iletmelerini istiyoruz” dedi.  

 

Belediye çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği seminerde Eğitimci-Konuşmacı PDR International Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı Yunus Emre Şentürk, katılımcılara sunum yaptı.

 

Etkili sunumu ile belediye çalışanlarının takdirini kazanan Şentürk; “Karadeniz gerçekten farklı. Birer gün arayla önce Rize’de ardından Trabzon’da güzel insanlarla buluştuk. Umarım değerli çalışanlarımıza bir şeyler katabilmişizdir. Güzel dostlar edindik. Birlik Başkanımıza, Genel Sekreterimize ve tüm belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21