Din-Bir-Sen’den Başkan Saral’a plaket

Din Bir Sen Trabzon Şubesi Başkanı Celalettin Akçadoğan, Masa Tenisi Turnuvasına katkıları nedeniyle Başkan Murat Saral’a plaket takdim etti.

Din-Bir-Sen’den Başkan Saral’a plaket
banner71
Din Bir Sen Trabzon Şubesi tarafından Of’ta düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasında dereceye girenlere ödülleri verilirken Sendika yetkilileri tarafından da Başkan Saral’a plaket verildi.
 
Turnuvanın ardından Sendika Şube Başkanı Celalettin Akçadoğan ve dereceye girenler Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı ziyaret ettiler. Ziyarette Akçadoğan, turnuvaya verdiği katkılar nedeniyle Başkan Saral’a plaket takdim etti.
 
Başkan Saral da turnuvada dereceye giren sporseverlere ödüllerini takdim etti. Turnuvada birinci gelene çeyrek altın verilirken 2. ve 3. olana da Masa Tenisi raketi verildi.
 
Ziyaret nedeniyle oldukça memnun olduğunu belirten Başkan Saral, “Masa Tenisi çok eğlenceli ve güzel bir oyun. Sevgili Celalettin hocamız da güzel bir organizasyon düzenleyerek arkadaşlarımızı güzel bir etkinlikte buluşturdu. İnşallah bu etkinlikler devam eder. Çalışmalarınızda başarılar diliyor, tüm Din Bir Sen çalışanlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
abdullah yılmaz
abdullah yılmaz - 9 yıl Önce

hızırcım döktürüyorsun yine...bide uyumasaan böyle uyurken nasıl kupa aldıysan.yoksa reis. senin kategorinde tek senmi vardın .......

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21