Devletin malı yetimin malıdır, anlayışını yeniden kazıyacağız!

Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu yaptığı açıklamada “Devletin malı yetimin malıdır’ anlayışını yeniden hafızalara kazıyacağız” dedi.

Devletin malı yetimin malıdır, anlayışını yeniden kazıyacağız!

Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu, yapmış oldukları Ocak ayı ilçe divan toplantısında kendi belediyecilik anlayışının neler olduğunu maddeler halinde anlattı.

‘Bizim yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olduğu gibi onların yapamadıkları da yapamayacaklarının teminatıdır.’ diyerek sözlerine başlayan İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu, “Bizim Belediye Başkanlığımız döneminde partimiz adına yaptığımız hiçbir harcama belediye hazinesinden ödenmeyecektir. “ dedi.

 ‘Kanun ve kurallar herkese eşit işletilecek’ diyen İlçe Başkanı Muratoğlu, “Yap sök, tekrar yap ve sök olmayacak. Adama göre iş değil, işe göre adam yerleştirilecek. Her iş ehline verilecek, işe alınacakların partisi, görüşü, inancı sorulmayacak, işin ehli kimse ona görev verilecek. Her işi istişare ederek yapacak, istişareyi kendi alanlarında uzman kişilerle yapacağız. Kamuya ait hiçbir araç-gereç özel olarak kullanılmayacak. ‘Devletin malı yetimin malıdır’ anlayışını yeniden hafızalara kazıyacağız.” diyerek ‘Rüşvet alan da, veren de melundur’ sözünü belediyenin önüne asacaklarını söyledi.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2022, 19:32

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21