Dernekpazarı’nın yeni Başkanı Dr. Mehmet Aşık

Dernekpazarı’nda yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde Ak Parti’nin Adayı Dr. Mehmet Aşık, Belediye başkanlığına seçildi.

Dernekpazarı’nın yeni Başkanı Dr. Mehmet Aşık

Dernekpazarı Belediye Başkanlığını Ak Parti’nin Adayı Dr. Mehmet Aşık kazandı.

 

Dernekpazarı’nda çok güzel bir  seçim yaşadıklarını belirten Başkan Aşık, “Bütün parti teşkilatlarına özellikle teşekkür ediyorum. Kırmadan, dökmeden birbirimizi kıracak  hiç bir harekette bulunmadan hep birliktelik mesajları verildi. Bundan sonra da halkımızla birlikte bu birlikteliğin sonuna kadar devam etmesini diliyorum. Onun için de elimizden gelen bütün gayreti sarf edeceğiz. Şu ana kadar işin kolay tarafıydı bitti. Asil zor tarafı yeni başlıyor. Halkımızla birlikte  el ele tutarak yola devam edeceğiz. Artık  seçim bitti. Oy versin vermesin, bizden yana olsun olmasın, herkese teşekkür  ediyorum. Herkese kucağımızı açıyoruz. Birlikte olmak istiyoruz. Onlarında bizimle  kucaklaşmasını bekliyoruz. Hep birlikte Dernekpazarı’na güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum. Dernekpazarı’na hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

MHP Adayı Dursun Atalay’ın kendisini tebrik ettiğini belirten Aşık; “Atalay arkadaşımız seçim sonuçları  kısmen belli olduktan sonra  partimize uğrayıp bizi tebrik etti. Çok duygulandım. Mutlu oldum bu davranışından dolayı özellikle kendisine teşekkür  ederim” diye konuştu.

 

Haber-Foto: Fahri Düzenli 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21