Dernekpazarı ve Çaykaralılar Of’ta dernek açtı

Of’ta yaşayan Dernekpazarılı ve Çaykaralılar tarafından açılan Of-Dernekpazarı-Çaykaralılar Derneği düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Dernekpazarı ve Çaykaralılar Of’ta dernek açtı

Of’ta yaşayan Dernekpazarılı ve Çaykaralılar aynı çatı altında buluşuyor. Of-Dernekpazarı-Çaykaralılar Derneği düzenlenen törenle hizmete girdi.

 

Başkanlığını Of Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Yanık’ın üstlendiği derneğin Başkan Yardımcılığını ise İmam Hatip Celalettin Akçadoğan yapacak.

 

Of Devlet Hastanesi Acil Girişi karşısında açılan Dernek Merkezinin açılışı için tören düzenlendi.

 

Törene Of Belediye Başkanı Murat Saral, Taşkıran Belediye Başkanı Refik Albayrak, Ak Parti Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu, Saadet Partisi Of İlçe Başkanı M.Celal Vahapoğlu, Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Temel Şimşek, Ak Parti Hayrat İlçe Başkanı Salih Öztel, Dernek Yöneticileri, Dernekpazarılılar ve Çaykaralılar katıldı.

 

Açılışta konuşan Of Belediye Başkanı Murat Saral; “Biz Of’uyla, Hayrat’ıyla, Dernekpazarı’ylave Çaykara’sıyla birer bütünüz. Ayrımız gayrımız yoktur ve zaten olamaz da. Derneklerin kuruluş amaçları bellidir. Bu amaç doğrultusunda Of’ta, Hayrat’ta, Dernekpazarı’nda ve Çaykara’da yasayan ihtiyaçlı aileleri tespit edip onların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak, onların her türlü sıkıntılarını gidermek derneklerin ve bizlerin en başlıca görevidir. Bu koltuklar, bu makamlar boşuna işgal edilmemelidir. İnşallah kurulan bu derneğimiz de en güzel şekilde Allah’ın rızasına uygun işler yaparak ilçelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın her türlü sosyal ihtiyaçlarını karşılar ve onlara faydalı olurlar” ifadelerini kullandı.


Dernek Başkanı Yılmaz Yanık da yaptığı konuşmada açılışa katılarak kendilerini onure eden tüm katılımcılara teşekkür etti.

 

Dernek Başkan Yardımcısı Celalettin Akçadoğan’ın yaptığı duanın ardından davetliler tarafından kurdelesi kesilen dernek hizmete açıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail sarıalioğlu
ismail sarıalioğlu - 8 yıl Önce

derneğin kurulmasına yardımcı olan tüm dotlara sonsuz teşekkürler yılmaz bey zor bir görev üstlendin Allah yardımcın olsun senin olduğun yerde daima başarı vardır başarılı çalışmalarını bekler işlerinizde başarılar dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21