Dermatoloji Uzmanı Dr Yıldırım göreve başladı

Of Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Şaban Uysal, hastanede göreve başlayan Dermatoloji Uzmanı Dr Elif Afacan Yıldırım’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Dermatoloji Uzmanı Dr Yıldırım göreve başladı

Of Devlet Hastanesi’ne atanan Dermatoloji (Cildiye) Uzmanı Uzman Dr. Elif Afacan Yıldırım görevine başladı.

Başhekim Op. Dr. Şaban Uysal, Başhekim Yardımcısı Dr. Elvan Yirigöz Çağlar ve Sağlık Bakım Müdürü Fatma Burdurlu ile birlikte Dr Elif Afacan Yıldırım’ı polikliniğinde ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Hastanenin önemli bir eksiğinin giderildiğini belirten Başhekim Uysal; “Dermatoloji yani halk diliyle Cildiye uzmanımızın göreve başlaması ile hastanemizde ve özellikle bölgemizde çok önemli bir eksiklik giderilmiş oldu. Artık hastalarımızın cilt hastalıkları ile ilgili olarak Trabzon’a ya da Rize’ye gitmesine gerek kalmayacaktır” dedi.

Gerekli tıbbi cihaz ve donanımların hastanede mevcut olduğunu belirten Başhekim Uysal; “Cilt hastalıklarının teşhisi ve tedavisinde gerekli tıbbı cihaz donanımı ve alt yapısı hastanemizde mevcuttur. İnşallah bölgemizde vatandaşlarımızın önemli bir sağlık sorunu bu şekilde çözümlenmiş olacaktır” ifadelerini kullandı.

Ziyarette Başhekim Yardımcısı Dr. Elvan Yirigöz Çağlar da hastaneye yeni alınan ve sağlıklı cilt ile hastalıklı cilt ayrımını sağlayan “WOOD LAMBASI” cihazını Uzm. Dr. Elif Afacan Yıldırım’a takdim etti.

Tıp Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlayan Uzm. Dr. Elif Afacan Yıldırım, Uzmanlık eğitimini ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yaptı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21