Denizde boğulan Furkan’ın babası hayatını kaybetti

4 Haziran’da denizde boğularak hayatını kaybeden Furkan Yazıcı’nın babası İbrahim Yazıcı, geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.

4 Haziran 2013 tarihinde arkadaşları ile birlikte denize giren ve boğularak can veren Furkan Yazıcı (13)’nın babası İbrahim Yazıcı, evlat acısına ancak bir ay dayanabildi.

 

Yaklaşık bir hafta önce beyin kanması geçiren ve KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi altına alınan acılı baba Yazıcı, dün hayata veda etti.

 

4 Haziran 2013 tarihinde arkadaşları ile birlikte denize giren Furkan Yazıcı, yaklaşık beş saatlik çalışmanın ardından denizden çıkartılmıştı. Yaşam belirtileri gözlenen Furkan, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata döndürülememişti.

 

Evladının denizde aranmasını, kurtuluş anını ve hayata döndürülme mücadelesini izlerken daha fazla dayanamayarak bayılan acılı baba, evladının ölüm haberiyle adeta yıkılmıştı.

 

Baba Yazıcı’nın cenazesi Hayrat’ın Yırca Köyü’nde düzenlenen cenaze töreninin ardından aile mezarlığına defnedildi.

 

Of Sanayi Esnaflarından Halil Yazıcı’nın kardeşi ve sefer Yazıcı’nın oğlu olan İbrahim Yazıcı, üç çocuk babasıydı. Bir ay önce denizde boğularak hayatını kaybeden Furkan ise ailenin en küçük evladı idi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

ALLAH RAHMET ETSİN VE GERİDE KALAN AİLE FERTLERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21