Demirel ve Kabahasanoğlu’ndan Of Medya Derneğine ziyaret

Of İlçe Gençlik hizmetleri Spor Müdürü Özcan Demirel ile İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu Of Medya Derneği başkanlığına seçilen İzzet Keleş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Demirel ve Kabahasanoğlu’ndan Of Medya Derneğine ziyaret

Of’un önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından olan Of Medya Derneğinde yapılan kongre sonrası yeni yönetimin oluşmasıyla Of Medya Derneğine hayırlı ziyaretler devam ediyor.

 

Of’ta yaptıkları çalışmalarla adından en çok söz ettiren kurumlarından İlçe Spor Müdürü Özcan Demirel ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu Of Medya Derneği başkanlığına seçilen İzzet Keleş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

 

Ziyaret ile ilgili konuşan İlçe Spor Müdürü Özcan Demirel, “Öncelikli olarak kongreniz ve yeni yönetiminiz hayırlı olsun. Basın, yayın, medya toplumun sağlıklı haber alması için çok önemlidir. Toplum için yapılan çalışmaların halkımıza ulaştırılması için sizlerin çalışmalarını önemsiyor ve takdir ediyoruz. Of’umuza ve özellikle Of’umuzun geleceği olan gençlerimize hizmet noktasında hep birlikte dayanışma içerisinde iyi çalışmalar yapacağımızı umuyor, başarılar diliyorum” sözleriyle duygu ve düşüncelerini ifade etti.  

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da ziyarette yaptığı konuşmada, “Ben de seçilmeniz nedeniyle sizleri tebrik ediyor, yeni yönetiminizin hayırlı olmasını diliyorum. Bizler ne kadar çalışırsak çalışalım, ne kadar proje üretirsek üretelim bunun topluma yansıması ve toplumda karşılık bulması kamuoyuna duyurulmasıyla mümkündür. İlçemizde eğitim adına yapılan güzel ve faydalı çalışmaları topluma yansıtılması toplumun hem gelişmesini hem de moral ve motivasyonunu artıracağına inanıyorum. Bu minvalde yapacağınız hayırlı ve güzel çalışmalarda Rabbim yardımcınız olsun. Yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş; “Of’umuzun en çalışkan ve üreten müdürlerinin bu nazik ziyaretleri bizleri son derece mutlu etti. Bizler de Of’umuzun sosyal, kültürel, eğitim alanında yapılan çalışmaların çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu alanda yapılan çalışmaların topluma ulaştırılmasını da adeta milli bir görev addediyoruz. Dernek olarak aylık toplantılar yaparak, çeşitli kurum kuruluş ziyaret ederek, toplumun sorunlarını konuşarak yeri geldiğinde sorunlar karşısında fikir beyan ederek yaşadığımız topluma katkı sunmaya çalışıyoruz. Makam, mevki, koltuk derdine düşmeden, toplumun dertlerini kendimize dert edinerek, haddimizi bilerek çalışmanın gayreti içerisindeyiz. Kırmadan, dökmeden ama doğruyu da bükmeden topluma fikirsel hizmet vermenin çabası içerisindeyiz. İnşallah iyi niyetle çıktığımız bu yolda Hakk’ın ve halkın razı olacağı bir hizmet yapmayı başarırız” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Of Havadis Gazetesi ofisinde gerçekleşen ziyarete Of Medya Derneği Başkan Yardımcısı Fahri Hacıcaferoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Yaşar

ve Tügva Of İlçe Başkanı İlyas Bayraktar da katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21