Daire Amirlerinden Komutan Çelik’e hayırlı olsun ziyareti

Of’ta görev yapan bir grup daire amiri Of Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek İlçe jandarma Komutanı Yüzbaşı Burak Çelik’e hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Daire Amirlerinden Komutan Çelik’e hayırlı olsun ziyareti

Of İlçe Jandarma Komutanlığı Kıyıcık Mahallesinde yapılan yeni binasına taşınarak hizmet vermeye başladı.

Yeni binanın hizmete açılması nedeniyle Of İlçe jandarma Komutanı Yüzbaşı Burak Çelik’e hayırlı olsun ziyaretleri yapılıyor. Of’ta görev yapan bir grup daire amiri Of Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek İlçe jandarma Komutanı Yüzbaşı Burak Çelik’e hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyaretleri nedeniyle daire amirlerine teşekkür eden Yüzbaşı Burak Çelik; “Nazik ziyaretleriniz nedeniyle hepinize teşekkür ediyorum. Of’umuz hizmet noktasında çok güzel bir hizmet binasına kavuştu. Emeği geçenlere şahsım ve kurumum adına şükranlarımı sunuyorum. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. İnşallah Of’umuza güvenlik ve asayişi noktasında güzel hizmetler sunarız. Tekrar ziyaretleriniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarışlar dilerim” dedi.

Komutan Çelik, hizmet binasını gezdirdiği misafirlerine hizmet binası hakkından bilgi verdi.

Ziyarete Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Of Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Selim Sarı, Of Nüfus Müdürü Emin Ulu, Of Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Murat Çakır, Of Mal Müdürü Aziz Çakır, Of Ziraat Odası Başkanı Berkant Saral katıldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21