Cüneyt Şişman Vücut Geliştirme Şampiyonasında 5.oldu

Antalya’da düzenlenen Vücut Geliştirme Dünya Seçmeleri ve Türkiye Şampiyonası’na ilk kez katılan Oflu Cüneyt Şişman, 5. oldu.

Cüneyt Şişman Vücut Geliştirme Şampiyonasında 5.oldu
banner71

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri’nde Oflu Cüneyt Şişman 5. oldu.

 

Of’ta bir giyim mağazasında çalışan Şişman, kendi imkanları ile çalışarak hazırlandığı şampiyonada beşincilik elde ederek büyük bir başarıya imza attı.

 

MÜTHİŞ HEYECAN YAŞADIM

Şampiyonada Trabzon’u ve Of’u başarıyla temsil etmenin gururunu yaşadığını ifade eden Şişman; “İlk kez böyle bir organizasyona katıldım. Müthiş heyecanlı ve keyifliydi. Çalışmalara devam edeceğim. Yaşadığım ilk deneyimde gördüğüm eksikliklerimi gidererek bir sonraki şampiyonada daha başarılı olmayı amaçlıyorum” diye konuştu.

 

SPONSORLUK VE DESTEK BEKLİYORUZ

Kendisine maddi ve manevi destek veren herkese teşekkür eden Şişman; “Sağ olsunlar eş, dost ve arkadaşlarımız bizlere yardımcı oldular. Onlara teşekkür ediyorum. Ama daha çok desteğe ihtiyacım var. Of’umuzda bu potansiyel olduğunu biliyorum. Ama işadamlarımız olsun, üst düzey firmalarımız olsun bu tarz sporlara ve bizim gibi amatör sporculara daha çok destek olmalarını istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

Şampiyonadan dönen ve çalıştığı mağazada işine devam eden Şişman’ı iş yerinde ziyaret eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyelerimiz İzzet Keleş ve Mustafa Yaşar, kendisini kutlayarak bundan sonraki çalışmalarında ve şampiyonalarda başarılar dilediler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
aziz ÖZKAN
aziz ÖZKAN - 4 yıl Önce

ne de olsa öğrencim
iftihar ettim
şampiyon olacaksın İNŞLLAH

erkan
erkan - 4 yıl Önce

Ofun zenkinleri nerede elinden dutsun helal sana

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21