Cumder'den, Kaymakam Eren Arslan'a Ziyaret

Cumapazarı Derneği Başkanı Yaşar Çakır ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Of Kaymakamı Eren Arslan ile Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı ziyaret ederek 19 Nisan’da İstanbul’da yapılması planlanan Geleneksel geceye davet ettiler.

Cumder'den, Kaymakam Eren Arslan'a Ziyaret

Dernek çalışmaları dolayısıyla Of'ta bir dizi ziyaretlerde bulunan Cumapazarı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Çakır ile Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Aydın, Of Kaymakamı Eren Arslan ile Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı makamlarında ziyaret ettiler.

 

19 Nisan 2013 tarihinde düzenlenmesi planlanan Geleneksel Gece ile ilgili olarak Kaymakam Arslan ve Başkan Saral’a bilgiler verdiler.

 

Çakır yaptığı açıklamada; "2004 Yılında İstanbul Güngören’de faaliyete geçen derneğimiz kurulduğu günden bu yana aralıksız olarak geleneksel gecelerini yapmaktadır. Bu gecedeki amacımız, gurbette yaşayan hemşerilerimize yılda bir defa dahi olsa bu kaynaşma gecemizde buluşturarak hasret gidermektir. Bunun yanında birbirini tanımayan gençlerimizin kaynaşmasını ve tanışmasını sağlamaya çalışmaktayız. Cumapazarı ile dünyanın her tarafında olan köylülerimizle iletişim sağlamak için çalışmalarımız devam etmektedir. Bu çalışmalarımızın tamamlanması ardından Cumapazarı beldemizin genel nüfusunu belirlemek en büyük arzumuzdur. Bunun yanında beldemizi ve belde halkımızı ilgilendiren tüm gelişmeleri en kısa sürede dünyanın her yerindeki hemşerilerimize ulaştırmaktayız. Dernek faaliyetlerimiz arasında en çok eğitime önem vermekteyiz. Bu kapsamda iş adamlarımızın desteği ile bu yıl derneğimize müracaat eden 23 öğrencimizin burs taleplerini karşıladık. Gelecek yıl inşallah bu sayımızı daha da artıracağız. Buradan bize destek veren tüm iş adamalarımıza teşekkür ediyorum." dedi.

 

Başkan Çakır ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Kaymakam Arslan, "CUMDER yönetiminin ziyaretinden son derece mutlu oldum. Dernek çalışmalarını gerek basından ve gerekse sosyal paylaşım sitelerinden takip ediyorum. Kendilerine belde halkı için yapacakları olumlu çalışmalarda başarılar diliyorum. Ayrıca bizleri ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21