Cumder’de kestane sohbeti

Cumder Cumapazarı Temsilciliği tarafından düzenlenen kestane sohbetinde dernek yöneticileri Of Kaymakamı Eren Arslan’ı konuk ettiler.

Cumder’de kestane sohbeti

Cumapazarı Kültür ve Yardımlaşma Derneği Cumapazarı Temsilciliği tarafından düzenlenen ve dernek yöneticilerinin katıldığı kestane sohbetine Of Kaymakamı Eren Arslan da konuk oldu.

 

Dernek Temsilciliğinde düzenlenen sohbette davetlilere kuzinede pişirilen kestane ve kuzine üzerine kurulan çay kazanında demlenen çay ikram edildi.

 

Cumder’in düzenlediği etkinliklerle mahalle sakinlerini bir araya getirdiğini ifade eden Kaymakam Arslan; “Başta Dernek Başkanımız olmak üzere tüm dernek yöneticilerimizi kutluyorum. Dernekçilik faaliyetini başarılı bir şekilde yürütüyorsunuz. Mahallenizin sorunlarını paylaşıyor, sorunlarına çözüm arıyorsunuz. Eğitime değer ve önem veriyorsunuz. Bu akşam da güzel bir ortam hazırlayarak bizleri de davet ettiniz. Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duydum. Hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Davetlerine katıldığı için Kaymakam Arslan’a teşekkür eden Başkan Çakır; “Derneğimizin Cumapazarı Temsilciliğinde görev alan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizler İstanbul’da onlar da burada emek veriyorlar. Mahalle halkımız için, özellikle de üniversitelerde öğrenim gören öğrencilerimiz için mücadele ediyoruz. Geçen hafta düzenlediğimiz etkinlikle öğrencilerimize burs katkısı sağladık. Bu akşam da sayın Kaymakamımızın katılımıyla dernek üyelerimizle ve mahallemizin ileri gelenleri ile bir aradayız. Güzel bir sohbet programı oldu. İnşallah bu tür etkinliklerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21