Cumder Cumapazarlıları Cumapazarı’nda buluşturdu

Cumapazarı Yardımlaşma Derneği tarafından Cumapazarı’nda düzenlenen İftar yemeğinde Cumapazarlılar birlikte oruç açtı.

Cumder Cumapazarlıları Cumapazarı’nda buluşturdu

Düzenlediği çeşitli sosyal etkinliklerle Cumapazarlıları buluşturan Cumder, bu kez düzenlediği iftar yemeğinde Cumapazarlıları bir araya getirdi.

 

Cumapazarı Belediye Eski Binasının üst katında düzenlenen yemeğe Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Cumder Başkanı Yaşar Çakır, Bölümlü Derneği Başkanı Yılmaz Çakır, Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar, Emekli Emniyet Müdürü Cevdet Saral, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, CHP Of İlçe Başkanı Erdal Özçelik, Of Belediyesi Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları ve Cumapazarlılar katıldı.

 

Yemeğin ardından Derneğe tahsis edilen Temsilcilik Ofisinin açılışı yapıldı. Açılış kurdelesini Belediye Başkanı Sarıalioğlu, Dernek Başkanı Çakır ve Cevdet Saral birlikte kestiler.

 

Derneğin düzenlediği sosyal etkinliklerle Cumapazarlıları sürekli bir araya getirdiğin ifade eden Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Derneğin yeni temsilciliğinin hayırlı olmasını diledi.

 

Kendisinin bu güne kadar dernek faaliyetlerine yeterince katkıda bulunamadığını belirten Emekli Emniyet Müdürü Cevdet Saral; “Çok yakından olamasak da Derneğimizin faaliyetlerini takip ediyorum. Başarılı işlere imza atıyorlar. İnşallah bundan sonra ben de faaliyetlere daha aktif olarak katılacağım. Derneğimize her türlü katkı ve desteği vermeye devam edeceğim” diye konuştu.

 

Başkan Yaşar Çakır İftar davetine ve açılışa katılan davetlilere ve Cumapazarılı hemşerlerine teşekkür etti. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21