Cumapazarlılar kahvaltıda buluştu

İstanbul ve çevresinde yaşayan Cumapazarlılar, Cumapazarı Beldesi Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen kahvaltıda buluştu.

Cumapazarlılar kahvaltıda buluştu
banner71
Merkezi İstanbul’da bulunan CUMDER, İstanbul ve çevresinde yaşayan Cumapazarlıları, Pazar kahvaltısında buluşturdu.
 
İstanbul Güngören Belediyesi Cevizlipark Sosyal Tesisleri Restoranında gerçekleştirilen programa Güngören Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman, Dernek Başkanı Olgun Saral, Dernek Yöneticileri ve Cumapazarlılar katıldı.
   
Samimi ve aile ortamı havasında başlayan kahvaltıda konuşan Dernek Başkanı Olgun Saral; derneği ve faaliyetlerini ve hedeflerini anlattı.
 
Kadın Kolları Başkanı Suzan Saral ise yaptığı konuşmada “İstanbul'da kaybolmamak, kültürümüzden ayrılmamak için bu derneklerde buluşmak acılarımızı ve sevinçlerimizi paylaşmak zorunda olduğumuzu hatırlatmak isterim” dedi.
 
Kahvaltıda konuşan dernek yöneticileri Abdullah Koç, İsmet Saral, Yasemin Aydın, Ahmet Okur, Hüseyin Altınsoy, faaliyetler hakkında bilgi vererek misafirlerin faaliyetlere katılmasını istediler ve kiracılıktan kurtulmak amacıyla bir lokal binası satın alınması gerektiğinin altını çizdiler.
 
Cumapazarı web sorumlusu İbrahim Hacıhasanoğlu üyelerden internet ortamdaki paylaşımların takip edilmesini, SMS, E-Mail ve sosyal paylaşım siteleri üzerinden bağlantılarımızı takip etmelerini istedi.
       
Kahvaltı, Of Eskipazarlı sanatçımız Cemal Kadir Kaya'nın yöre eserleri seslendirmesi ve yapılan horonlarla devam etti.
 
Haber-Foto: Abdullah Gözaydın

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 9 yıl Önce

TEBRİKLER NİCE YILLARA.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21