Cumapazarı seçime 3 adayla girecek

Beldeden Mahalleye dönen Cumapazarı’nda muhtarlık için adaylığını açıklayan üç isim çalışmalara başladı.

Cumapazarı seçime 3 adayla girecek
HABERİN GALERİSİ
Cumapazarı’na 3 aday

Cumapazarı’na 3 aday

Trabzon’un Büyükşehir olmasıyla birlikte 30 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimlerin heyecanı da farklı bir boyut aldı.

 

Beldelerin Mahalleye dönüşmesiyle Başkanlık için yapılan seçim yarışları bu kez muhtarlıklar için yaşanacak. Cumapazarı Mahallesi de seçim heyecanını farklı yaşayacak olan yerlerden biri olacak.

 

Ak Parti’nin Meclis Üye sıralamasında adaylarına listenin son sıralarında yer verdiği için tepkilerini dile getiren Cumapazarlılar, bu kez de muhtar seçimi için bir araya geldiler.

 

Cumapazarlı olan Of Belediye Başkanı Murat Saral ile Cumapazarı Belediye Başkanı Ahmet Saral’ın da katıldığı toplantıda seçime tek adayla gidilmesi konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Belediye Yazı İşleri Eski Müdürü Celal Koç, Serindere Mahallesi Muhtarı Niyazi Altunsoy ve Renk Mahallesi Muhtarı Hüseyin Saral’ın aday olduklarını açıklamasının ardından yapılaması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

 

Üç adaya da başarılar dileyen Of Belediye Başkanı Murat Saral; “Her üç muhtar adayı arkadaşıma başarılar diliyorum. 30 Martta yapılacak yerel seçimlerin beldemize, ilçemize, ilimize ve tüm ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 8 yıl Önce

DEVLETİMİZ VE MİLLETİMİZ İÇİN HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN.

OFLİ.
OFLİ. - 8 yıl Önce

OF MERKEZ MAHALLE MUHTAR ADAYLARINI MERAK EDİYORUZ. ACABA MUHTAR ADAYLARI KİM..................

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21