Cumapazarı İlk ve Ortokuluna cıvıl cıvıl kütüphane

Cumapazarı İlk ve Ortaokulunu ziyaret eden Of Kaymakamı Eyüp Fırat, oul idareci ve öğretmenleriyle birlikte kahvaltı yaptı. Kaymakam Fırat, okula kazandırılan kütüphanenin de açılışını yaptı.

Cumapazarı İlk ve Ortokuluna cıvıl cıvıl kütüphane

Of Kaymakamlığı görevine başlamasının ardından okulları tanıma ve öğretmenlerle tanışma ziyaretleri yapan Kaymakam Eyüp Fırat Cumapazarı İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile birlikte okulu ziyaret eden kaymakam Fırat’ı Okul Müdürü Hikmet Turan, Okul Aile Birliği Başkanı Bülent Saral ve Cumapazarı Muhtarı Niyazi Altunsoy karşıladı.

 

Okul bahçesinde öğrencilerle bir süre voleybol oynayan Kaymakam Fırat daha sonra öğretmen ve idarecilerle kahvaltı yaptı. Öğretmenlerle tek tek tanışan, dilek ve temennilerini dinleyen Kaymakam Fırat onlara eğitim öğretimin ikinci dönemi için başarılar diledi.

 

Kahvaltı sonrası tüm sınıfları gezen, öğrencilerle özel olarak ilgilenen Kaymakam Fırat, öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

 

Sınıf ziyaretlerinin ardından okulda yapılan kütüphanenin açılışı yapıldı. Kütüphanenin açılış Kurdelesini Kaymakam Fırat, Müdür Kabahasanoğlu ile birlikte kesti.

 

Kaymakam Fırat açılışta yaptığı konuşmada; “Kütüphanemiz okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı, uğurlu olsun. Her şeyiyle mükemmel cıvıl cıvıl bir kütüphane olmuş. Adeta Z Kütüphane gibi zengin içerikli kütüphane olması da ayrı bir güzellik. Okumak, anlamak yaşamak için kitap hayatımızın bir parçası olmak zorundadır. Bilginin ışığını ancak okuyarak alabiliriz. İnşallah öğrencilerimiz buradan en iyi şekilde istifade edecekler.  Emeği geçen hayırseverlerimizi, okul aile birliğimizi, okul idaremizi ve tüm katkısı olanları tebrik edip, teşekkür ediyorum” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Kaymakam Fırat kütüphanede kullanılmak üzere kütüphaneye bir adet bilgisayar hediye ederken Program okulun bahçesinde çekilen toplu fotoğrafla sona erdi.

 

 

 

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile birlikte Cumapazarı İlk/Ortaokulu’nu  ziyaret eden Kaymakam Eyüp Fırat’ın ziyaretine Cumapazarı Muhtarı Niyazi Altunsoy, Okul Aile Birliği Başkanı Bülent Saral, Başkan Yardımcısı Turan Topçu da katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21