Çoruh EDAŞ’tan Of’a Kesintisiz Enerji

Çoruh EDAŞ Of, Çaykara, Hayrat ve Dernekpazarı’nda sürekli ve kesintisiz enerji dönemi başlatıyor.

Çoruh EDAŞ’tan Of’a Kesintisiz Enerji
banner71

Kesintisiz elektrik hizmetinin yanı sıra oluşabilecek arızalara da hızlı müdahale ederek, çözüm bulmak amacıyla yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çoruh EDAŞ, Of’ta yeni dağıtım merkezini devreye aldı.

 

Trabzon’un Of İlçesi Kıyıcık mevkiine tesis edilen yeni dağıtım merkezi ile Of, Çaykara, Hayrat ve Dernekpazarı ilçelerinde sürekli ve kaliteli enerji akışı hedefleniyor.

 

Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize ve Trabzon’ da elektrik dağıtım hizmeti veren Çoruh Elektrik ve Dağıtım AŞ, diğer dağıtım bölgelerinde olduğu gibi Trabzon’da da kilit noktalardaki tesis yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Bu kapsamda Of, Hayrat, Çaykara, Dernekpazarı ilçelerinin sürekli ve kaliteli enerji alması için ekonomik ömrünü tamamlamış olan eski kabin binası yıkılarak, yeni dağıtım merkezi inşa edildi.

 

Şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, “Söz konusu çalışma ile bölgedeki ana dağıtım hatlarının çıkışları ayrılarak, bir ilçede oluşabilecek arızanın diğer ilçelerimizi etkilemesinin de önüne geçilmiştir. Müşterilerimizin bu bölgede daha kaliteli ve kesintisiz elektrik kullanabilmeleri için bölgede yeni proje ve etüt çalışmalarımız devam edecek. 2018 yılı içerisinde yeni projeleri de devreye almayı planlıyoruz” denildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21