CHP’li Özkan Oflulara verdiği sözü tuttu

CHP Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, hafta sonu Of ziyaretinde sohbet ettiği vatandaşlara verdiği çay sorununu meclis kürsüsüne taşıma sözünü yerine getirdi.

CHP’li Özkan Oflulara verdiği sözü tuttu

CHP Of İlçe yönetiminin misafiri olarak hafta sonu Of’un belde ve köylerinde vatandaşlarla sohbet eden Burdur Milletvekili Abdülkerim Özkan, Uluağaç Köyü’nde vatandaşlarla sohbetinde vatandaşların çay konusundaki sorunlarını dinlemişti.

 

Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyonu üyesi olan Özkan, vatandaşlara sorunlarını Meclis Kürsüsünden duyuracağına dair söz vermişti.

 

30 Nisan 2013 Salı Günü Mecliste konuşan Özkan, vatandaşlara vermiş olduğu sözü yerine getirerek sorunları paylaştı.


CHP'li vekillerin Of ziyareti ile ilgili haberimiz;

 

//www.ofhavadis.com/of/chpli-vekiller-ofta-vatandaslarin-sorunlarini-dinledi-h2162.html
İşte Özkan’ın gazetemize gönderdiği açıklama;

CHP Burdur Milletvekili Sayın Ramazan Kerim Özkan’ın TBMM’nin 30.04.2013 günkü birleşiminde Trabzon’un Of İlçesi Çay Üreticilerinin Sorunları hakkında yapmış olduğu konuşma metni;

 

Sayın Başkan, teşekkür ederim. İşçinin ve emekçinin bayramını canı yürekten kutluyorum. Hafta sonu Trabzon Eski İl Başkanımız ve Milletvekilimiz Volkan Canalioğlu başkanlığında Trabzon ilindeydik. Of'ta çay üreticileri dertli. Her ne kadar, aracısız görüşmeyi talep etseler de -elçiye zeval olmaz- İşçilerin grevini kırma adına kampanyanın erken başlamasından Oflu çay üreticileri memnun değiller. Ayrıca, Of'un çay üreticileri devletin sıcak elini yanlarına almak istiyorlar. Tüccarın eline bırakılmamak istiyorlar. Tüccarın eline bırakıldıkları zaman yüzde 50 kayıpları oluyor. Bu yönüyle, Hükümetten, kotaların artırılması ve çay üreticilerine sahip çıkılması isteniyor. Teşekkür ederim.

 

Ramazan Kerim ÖZKAN

CHP Burdur Milletvekili

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
kenan harputoglu
kenan harputoglu - 9 yıl Önce

trabzon milletvekillerinin yapamadıgını yaptı başta oflu 2 milletvekili olmak üzere biri de bakan bi işe yararmı onu bilemeyiz ama en azından sozunu tuttu başbakan darılmasın kızmasın diye trabzonsporun ugradıgı haksızlıkları anamayan milletvekillerimiz çayı mı gündeme getirecekti onların karnı tok ne bilsinler oflu ne yapar ne yer ne içer 1100 tl olan çayını 650 700 tl ye satar

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21