CHP’de Kaptanoğlu yeniden başkan

CHP Of İlçe Başkanlığı’nın 22 Aralık 2019 Pazar günü yapılan 37.Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Fahri Kaptanoğlu yeniden başkanlığa seçildi.

CHP’de Kaptanoğlu yeniden başkan

Cumhuriyet Halk Partisi Of İlçe Başkanlığı’nın 22 Aralık Pazar günü yapılan 37.Olağan Genel Kurulu’ndan başkanlığa mevcut başkan Fahri Kaptanoğlu seçildi.

 

Başkan Adayları Fahri Kaptanoğlu ve Bülent Saral başkanlıklarında oluşturulan iki liste ile gidilen seçimde 64 delegeden 62 delege oy kullanırken kullanılan 62 geçerli oyun 48’ini alan mevcut başkan Fahri Kaptanoğlu, yeniden başkanlığa seçildi.

 

Üst üste 3.kez başkanlığa seçilen Kaptanoğlu yaptığı teşekkür konuşmasında; “Değerli arkadaşlarım. Bugün Of kongremizi yaptık. Arkadaşlar yol verdi ve seçimi kazandık. Diğer aday kardeşim Bülent Saral'a çok teşekkür ediyorum. Katılımcılarımız Sayın Haluk Pekşen’e, Rize ve Trabzon İl Başkanlarıma ve yönetimlerine, kadın ve gençlik kolları il başkanlarımıza, Çayeli, İyidere, Hayrat, Dernekpazarı, Çaykara, Sürmene, Araklı, Arsin, Maçka, Ortahisar ve Beşikdüzü İlçe Başkanlarımıza, katılımcı diğer konuklara çok teşekkür ediyorum. Tüm partililerime selam, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” ifadelerin kullandı.

 

Yönetim Kurulu Asil üyeliklerine;

Semahat Sarıalioğlu, Hüseyin Şahin, Niyazi Yar, Ömer Saral, Emin Akyüzlü, Gülhanım Aydın, Kamil Velioğlu, Ömer Öztel, Dursun Semiz, Kemal Keleş, Ahmet Korkmaz ve Kemal Keskin.

 

Yönetim Kurulu Yedek Üyeliklerine;

Erdoğan Tursun, Hayrettin Aydın, Zeki Doğanay, Dursun Karnapoğlu, Hasan Yılmaz, Aydın Saral, Mehmet Çağatay Çelik, Kamuran Şahin, Meryem Kaptanoğlu, Musa Türkyılmaz, Mustafa Saral, Rıdvan Akyüzlü.

 

İl Delegeleri;

Fahri Kaptanoğlu, Reşit Saral, Semahat Sarıalioğlu, Hüseyin Şahin, Hilmi Saral, Mustafa Akyüz ve Niyazi Yar.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 2 yıl Önce

BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21