CHP’de Kaptanoğlu yeniden aday

Cumhuriyet Halk Partisi Of İlçe Başkanlığının 22 Aralık’ta yapılacak olan Olağan Genel Kurulu için mevcut başkan Fahri Kaptanoğlu, yeniden aday olduğunu açıkladı.

CHP’de Kaptanoğlu yeniden aday

Cumhuriyet Halk Partisi Of İlçe Başkanlığı’nın 37.olağan kongresi 22 Aralık 2019 Pazar günü yapılacak. Mevcut başkan Fahri Kaptanoğlu, partide düzenlediği basın toplantısı ile kongrede yeniden başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

 

CHP Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Saral’ın ardından partililerin katıldığı toplantı ile adaylığını açıklayan Kaptanoğlu, konuşmasında yol arkadaşlarının kendilerine gösterdikleri teveccühten dolayı yeniden ilçe başkanlığına aday olduğunu ifade etti.

 

Kaptanoğlu açıklamasında; “Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da İlçe teşkilatı olarak halkımızın huzuru için elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz.  Yapacağımız kongre ile teşkilatımızı daha canlı ve aktif hale getirmeye çalışacağız” ifadelerine yer verdi.

 

Delege Listesi Askıda

22 Aralık 2019 Pazar günü yapılacak olan 37.Olağan Kongre öncesinde kongrede oy kullanacak delegelere ait liste 15 Aralık 2019 tarihinde partide askıya çıkartılmış olup, 17 Aralık’ta askıdan indirilecek.


Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21