banner80

CHP İl Başkanı Uzun Of’ta Ak Partiye yüklendi

CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun, Of’ta düzenlenen danışma toplantısında yaptığı konuşmada; “İktidardan din üzerinden nasibini alan Of gibi birçok ilçemiz var. İnsanların algı yönetimiyle dini siyasete alet ederek bizi bu güne kadar getirdiler. Ak Parti’nin adı ak ama karayı temsil ediyor” ifadelerini kullandı.

CHP İl Başkanı Uzun Of’ta Ak Partiye yüklendi
banner71

CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun, partisinin Of İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen danışma toplantısına katılarak partililerle buluştu.

 

Fetöcüler her yere sızdı, Akp’ye sızmadı

Toplantının açılış konuşmasını İlçe Başkanı Fahri Kaptanoğlu yaptı. Kaptanoğlu konuşmasında; “15 yıl’ın 12 yılını FETÖ terör örgütüyle geçiren siyasi iktidar Fetö’cülükle CHP’yi suçlamaktadır. Haklı olarak partimizin genel sözcüleri ve sayın genel başkanımız AKP’ye açık çağrıda bulundu. Eğer FETÖ ve uzantılarının siyasi ayağını bulmak istiyorsak gelin siyasi ayağını hep birlikte açıklayalım ve deşifre edelim dedi. Maalesef iktidar partisine destek veren ve koltuk değneği haline gelen MHP de FETÖ olayının siyasi ayağının araştırılması ile ilgili çok ahlaki şeyler söylememektedir ve AKP’nin söylediklerini tasdik eder nitelikte konuşmaktadır. FETÖ terör örgütü bu ülkede camiye, kışlaya bütün yönetimlere girmiş de ne hikmetse AKP’nin içine girememiştir. Eğer bu ülkede FETÖ’nün araştırılmasına AKP ve onun destekçisi buna yanaşmıyorsa bu ülkede FETÖ’cü ve uzantılarını aramaya gerek yok onlara bakmak yeterlidir” ifadelerine yer verdi.

 

Ak Parti’nin adı ak ama karayı temsil ediyor

CHP İl Başkanı Güzide Uzun ise yaptığı konuşmada; “İktidardan din üzerinden nasibini alan Of gibi birçok ilçemiz var. İnsanların algı yönetimiyle dini siyasete alet ederek bizi bu güne kadar getirdiler. Ak Parti’nin adı ak ama karayı temsil ediyor. Cumhuriyetin temeline koydukları dinamitler bir bir patlamaya başladı. Ak Parti’nin zihniyetinde insan yaşamıyla ilgili hiçbir şey yok. Cumhurbaşkanı da buna dahildir. Bunlar artık düz duvara dayanmaya başladılar. Biz de bilimin yanına aklımıza koyarsak biz bunları tuş edeceğiz. Trabzon merkezde % 40 gibi bir hayır oranı çıktı. Bu hepimizin moralini yükseltti. Bu hayır diyebilen bütün bileşenlerin bir araya gelmesiyle oldu. AKP Of’ta ne yaptı? Taş taş üstüne koydu mu? Ne vaat etti, neyi gerçekleştirdi, biz bunları konuşacağız. Köylere çıktığımız zaman da biz neler yapacağımızı anlatacağız insanlara. Gençlerimiz çok az ama o gençler biz yaşarsak, gençlerin arkasında, yanında durursak o gençlerin morali yükselecek. Büyük diktatör şu anda seçim yok diyor ama dolar 3.70’lere inerse bu adam ülkeyi seçime götürebilir. Onun için bugünden itibaren seçim çalışmalarına hemen başlamalıyız” dedi.

 

Danışma Toplantısına Başkan Uzun’un yanı sıra İl Başkan Yardımcısı Uğur Değirmenci, İl Kadın Kolları Başkanı Havva Olcayto, İl Sekreteri Azmi Üçüncü, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, İl Başkan Yardımcısı Nejat Suat Dikmen, İlçe Başkanı Fahri Kaptanoğlu, Of Belediyesi Eski Başkanı Semahat Sarıalioğlu ve partililer katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21