Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum Of’ta

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Of’ta Sanayi Caddesinde yapımı devam eden dış cephe yenileme projesi çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum Of’ta

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Of’ta Sanayi Caddesinde yapımı devam eden dış cephe yenileme projesi çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Bir dizi inceleme ve ziyaret programı için Trabzon’a gelen Çevre ve Şehircili Bakanı Murat Kurum, akşam saatlerinde Of’a geldi.

Of Sanayi Caddesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın finansmanıyla yapımı devam eden dış cephe yenilemesi ve Yatırım İzleme Ve Koordinasyon Başkanlığının finansmanıyla yapımı devam eden Solaklı Vadisi Rekreasyon projesi çalışmalarında incelemelerde bulunan Bakan Kurum, çalışmalar hakkında Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’ndan bilgiler aldı.

TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ak Parti Trabzon Milletvekilleri Adnan Günnar, Muhammet Balta ve Salih Cora, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve alabalık bir heyetle Of’a gelen Bakan Kurum, Of Kaymakam Vekili Hayrat Kaymakamı İbrahim Şenkon, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, AK Parti Of İlçe Başkanı, MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

Dış cephe yenileme çalışmaları hakkında Başkan Sarıalioğlu’ndan bilgiler alan Bakan Kurum, çalışmalar esnasında dikat edilmesi gereken hususlar hakkında Başkan Sarıalioğlu’na bilgiler verdi.

Ziyarette Başkan Sarıalioğlu tarafından Bakan Kurum’a Kur’an-ı Kerim ve Kılıç hediye edilirken Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu tarafından da üzerinde Murat Kurum ismi yazılı 42 numaralı Trabzonspor forması hediye edildi.

Yaklaşık 1 saat süren ziyaretin ardından Bakan Kurum ve beraberindekiler Of’tan ayrıldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21