Cevahiroğlu Center’dan okullara dezenfektan yardımı

Of’ta ticari faaliyetlerini sürdüren Cevagiroğlu Center, Of’ta eğitim veren 26 okula dezenfekten seti hediye etti.

Cevahiroğlu Center’dan okullara dezenfektan yardımı

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona Virüs (Kovid 19) salgını nedeniyle ülkeler çeşitli tedbirler alarak bu virüsün etkilerini en aza indiriyor. Bu anlayışla özellikle Maske, mesafe ve el temizliği çok önem arz ediyor. Türkiye’de okulların öğretmenlere kapılarını açtığı şu günlerde Of’un önemli esnaf ailesi Cevahiroğlu ailesi Of’un eğitimine 26 okula dezenfektan seti dağıtarak katkıda bulundu.

Konu ile ilgili olarak Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu yaptığı değerlendirmede, “insanlık olarak zor ve sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Geçmişte millet olarak bizler zor zamanlarımızda hep dayanışma içinde zorlukları aştık. Korona virüsünün çıktığı andan itibaren gene ülke olarak güzel dayanışma örnekleri sergiledik. Özellikle maske, mesafe ve hijyen kurallarına riayet edersek hem kendimizi hem de çevremizdekileri korumuş oluruz. Cevahiroğlu ailemize de okullarımıza yapmış olduğu bu anlamlı katkı için kurumum adına teşekkür ediyorum. Allah kendilerinden razı olsun.” dedi.

Cevahiroğlu Center Vestel Bayisi adına düşüncelerini ifade eden Tevfik Fikret Cevahiroğlu da; ” Eğitim bizim için çok önemli bir konudur. Okullarımızda görev yapan idareci ve öğretmenlerimize bu süreçte küçük de olsa katkı yapmak istedik. Onların sağlığı hele bu süreçte daha da önem arz ediyor. Kurum olarak okullarımıza hediye ettiğimiz bu el dezenfektanları okullarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim tüm eğitim camiasının ve ülkemizin yardımcısı olsun. Bütün eğitim camiasına bu zor süreçte başarılar diliyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulundan dağıtılan Dezenfektanlar okul müdürleri tarafından alınarak okullarına götürülerek kullanıma sunuldu.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
AKPAK
AKPAK - 2 yıl Önce

okul Tuvalet ve lavabolarında şimdiye kadar sabun (Hadi bende reklam yapayım HACIŞAKİR) yokmuymuş ta birer dezenfektan seti ile temizlik planlıyorlar.Çocuklara söyleseniz evden sabun getirsinler bari

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21