Çelik’ten Terzioğlu'na hayırlı olsun ziyareti

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı için aday olan Ünal Çelik, İlçe Başkanlığa atanan Hakan Terzioğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Çelik’ten Terzioğlu'na hayırlı olsun ziyareti
Ak Parti Of İlçe Başkanlığına atanan M.Hakan Terzioğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Ziyaretlerin en ilgi çeken yanı ise İlçe Başkan Adayı Ünal Çelik’in Terzioğlu’nu ziyaret etmesi oldu.
 
İlçe Başkanlığı için aday olan Ünal Çelik, Genel Merkez tarafından İlçe Başkanlığına atanan M.Hakan Terzioğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini iletti.
 
Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu belirten Terzioğlu, “Genel Merkezimizin takdiri ile bu görevi almış bulunuyoruz. Kongre süreci yaşanmış ve bitmiştir. Bundan sonra partimizi nasıl daha güçlü hale getiririz onun mücadelesini vereceğiz. Sevgili arkadaşımız Ünal Çelik beyin de ziyaretleri bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. İnşallah el birliği ile hizmetimizi en güzel şekilde yerine getireceğiz” diye konuştu.
 
Teşkilatta kardeşlik havasının hakim olması için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Ünal Çelik, “Elimizi taşın altına koyacağız. Her zaman ve her şartta teşkilatımızın emrinde olacağız. Fikirde birliğimizi harekette birliğe dökeceğiz. Harekette birlik olmazsa fikirde de birlik olmaz. Hakan Kardeşimizin bu teşkilatı kucaklayacağından eminiz” ifadelerini kullandı.
 
Öte yandan Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Trabzon Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Turan, Ak Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu Üyeleri Turan Terzi ve Ali Faik Hacıoğlu, Ak Parti Hayrat İlçe Başkanı Salih Öztel ile Of Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şahmeran Er de Hakan Terzioğlunu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
behcet ulu
behcet ulu - 8 yıl Önce

sayın başkanım yeni görevinizde başarılar dileriz yeni görevinz hayırlı uğurlu olsun

Mustafa Keleş
Mustafa Keleş - 8 yıl Önce

Sayın Hakan Terzi'nin söylemiş olduğu, genel merkezimizin takdiri ile bu görevi almış bulunuyoruz, sözü bana pek inandırıcı gelmiyor.Bu göreve atanabilmek için elinden geleni yaptığını düşünüyorum.Ama bu durumun Ak Partiye yakıştığını düşünmüyorum ve Ak Partinin tabanının fikirlerine güvenmediğini düşünüyorum.( en azından Of teşkilatında yaşanan durum bunu gösteriyor)

zafer
zafer - 8 yıl Önce

ben burdan söylemiştim 1 hafta sonra cicekler cikolatalar tatlılar vs vs alıp koşa koşa hayırlı olsuna gider millet demiştim ünal bey kendisine yapılan darbeye eyvallah demiştir. hakan beyde ünal beyde degerli insanlardır lakın kaybeden demokrası olmuştur.

AHMET MERT
AHMET MERT - 8 yıl Önce

Nezaket ziyaretide olsa Ünal ÇELİK Parti binasına girmiştir. Kendisini tebrik ediyorum.

Metehan
Metehan - 8 yıl Önce

Yorumcu Zafer Beye Katılıyorum.
Seçimle Belirlenmesi Gereken Bir Yarışta, Atamayla Bir koltuğa Oturmayı Kabul Etmek ,Milli İradeye Nekadar Saygılı Olunduğunun Bir Göstergesidir.
Selamlar.

samet
samet - 8 yıl Önce

Demokrasi diye tutturan arkadaşlar demokrasinin temelinde ne vardır onu bir araştırın sonra gelin yorum yapın..

AHMET SARAL
AHMET SARAL - 8 yıl Önce

Atama ile başkan olan hakan terzioğlu'nu tebrik ediyorum demokrasi nin en güzel örneği bu olsa gerek :)

CEVDET AYDIN OF
CEVDET AYDIN OF - 8 yıl Önce

HAKAN beye hayırlı uğurlu olsun,AKP OF ilçe BAŞKANLIĞINA AKP li başkan yakişir en BÜYÜK BAŞKAN bizim BAŞKAN HAKAN bey...gerisi her zaman dediğim gibi BOS BOS BOS laflar.


SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30